УДЦР відзначив 20 років діяльності
17.10.16
15 жовтня 1996 року, згідно з наказом Міністерства зв’язку України № 216, Український республіканський центр електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів було реорганізовано в Державне підприємство «Український державний центр радіочастот та нагляду за зв’язком», а у 2004 році його перейменовано в «Державне підприємство «Український державний центр радіочастот».
Завдяки сучасному технологічному оснащенню підприємства і підготовці висококваліфікованих працівників в УДЦР створено одну з кращих в Європі автоматизовану систему радіочастотного моніторингу (далі – АСРМ), до складу якої входять 138 мобільних та 158 стаціонарних станцій радіоконтролю, які розгорнуті в 73 населених пунктах України.
АСРМ забезпечує якісне виконання завдань технічного радіоконтролю в усіх освоєних в Україні діапазонах радіочастот.

Володимир Корсун, генеральний директор Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»: «В історичному вимірі 20 років — невеликий проміжок часу, але для життя підприємства, яке ефективно працює і тривалий час утримує лідируючі позиції в одній із найбільш перспективних галузей економіки — сфері телекомунікацій, два десятиріччя — це подія!»
За ствердженням міжнародних експертів у сфері регулювання використання радіочастотного ресурсу та радіомоніторингу, за кількістю засобів радіочастотного моніторингу і ступенем охоплення ними радіоелектронних засобів АСРМ є однією з найпотужніших та найефективніших не тільки в Європі, але й у світі. УДЦР активно сприяє операторам мобільного зв’язку у розгортанні мережі 3-го покоління рухомого зв’язку по всій території України.
Починаючи з квітня 2015 року, коли були отримані ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології 3G, у найкоротші терміни УДЦР здійснює в інтересах операторів розрахунки електромагнітної сумісності (ЕМС), відповідні погодження мережі 3G, оформлює висновки щодо ЕМС та дозволи на експлуатацію РЕЗ мережі 3G.
Станом на 30 вересня 2016 року операторам видано понад 14 тис. висновків щодо ЕМС та понад 13 тис. дозволів на експлуатацію РЕЗ мережі 3G, що дозволяє їм забезпечити зв’язок третього поколінні у всіх обласних центрах України, де можливо забезпечити ЕМС зі спецкористувачами радіочастотного ресурсу.
У складі підприємства діє Центр з сертифікації, який є лідером на ринку тестування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості, зокрема космічної, транспортної, енергетичної, машинобудування тощо.
Незважаючи на кризові явища в економіці країни, УДЦР залишається одним з найприбутковіших підприємств державного сектору економіки та входить до реєстру великих платників податків України. Завдяки професійному управлінню, сумлінній праці трудового колективу, УДЦР постійно з року в рік нарощує обсяг доходів. Так, доходи від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 20 років зросли більше ніж у 40 разів — з 13,5 млн грн у 1996 році до 542,3 млн грн у 2015 році. Обсяг чистого прибутку, отриманий в 2015 році, становить 49,6 млн грн, що у 12 разів більше, ніж у 1996 році.

УДЦР — єдине підриємство в Україні, яке у повному обсязі змогло провести повне обстеження радіочастотної обстановки у зоні проведення АТО
За період 1997–2015 років сплачено понад 1,9 млрд грн податків і обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та внесків до державних цільових фондів. Тільки за 2014–20І5 роки загальна сума сплачених УДЦР податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів становить понад 384 млн грн. Кількість працюючих з 1996 по 2016 рік зросла більш ніж на 300 осіб і становить 992 працівника.

вологість:
тиск:
вітер:

Огляд та тестування рідинної системи охолодження Deepcool LS520: свій холод



Компанія Deepcool випускає багато різних систем охолодження для ПК. Сьогодні розкажемо про Deepcool LS520 із радіатором на два вентилятори та кастомізацією корпусу помпи

Ігровий монітор LG UltraGear 25GR75FG отримав 24,5″ дисплей Full HD із частотою 360 Гц
LG игры мониторLG UltraGear 25GR75FG отримав 24,5-дюймовий екран із роздільною здатністю FHD і підтримкою підвищеної до 360 Гц частотою оновлення.
Discord отримає підтримку кодеку AV1 в відео-трансляціях з відеокартами GeForce RTX
видео сервисыПершим став Discord, у цьому популярному додатку для спілкування та відеоконференцій з’явиться потокова передача відео AV1 з підтримкою 4K при 60 кадрах зі швидкістю 8 Мбіт/с.