Рекламодавцям

Команда сайту hi-Tech.ua вже 20 років бере активну участь у житті ринку комунікацій та технологій. Журналісти, інженери, видавці та фанати цифрових технологій стежать за тим, щоб на сайті регулярно з’являвся актуальний контент. Ми маємо великий досвід підготовки репортажів, інформаційного освітлення заходів та тестування пристроїв.

 

hi-Tech.ua входить до топ-5 сайтів про комп’ютери та технології в Україні. Щодня ht.ua відвідують 7-10 тис. та 170-200 тис. користувачів на місяць.

 

Наші клієнти та партнери можуть запросити актуальну статистику з Google Analytics на день відправки запиту включно, або відвідати SimilarWeb (він синхронізований із Google-аналітикою). Всі інші відкриті сервіси вимірювання аудиторій сайтів не дають адекватної оцінки, у тому числі BigMir, LiveInternet та ін.

 

Докладніше про нашу команду і тих, хто до неї входить, можна прочитати на цій сторінці. Окрім роботи зі створення контенту, ми можемо також взяти на себе:

 

  • Відео-зйомка з наступним пост-продакшеном;
  • Проведення фото-сесій та підготовка портфелю зображень;
  • Розробка, розповсюдження, редакційні процеси випуску друкованих видань.

 

З питань розміщення реклами ви можете звернутись безпосередньо, залишивши коментар нижче. Він залишиться приватним і його не побачать інші відвідувачі, але наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.