УДЦР відзначив 20 років діяльності
17.10.16
15 жовтня 1996 року, згідно з наказом Міністерства зв’язку України № 216, Український республіканський центр електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів було реорганізовано в Державне підприємство «Український державний центр радіочастот та нагляду за зв’язком», а у 2004 році його перейменовано в «Державне підприємство «Український державний центр радіочастот».
Завдяки сучасному технологічному оснащенню підприємства і підготовці висококваліфікованих працівників в УДЦР створено одну з кращих в Європі автоматизовану систему радіочастотного моніторингу (далі – АСРМ), до складу якої входять 138 мобільних та 158 стаціонарних станцій радіоконтролю, які розгорнуті в 73 населених пунктах України.
АСРМ забезпечує якісне виконання завдань технічного радіоконтролю в усіх освоєних в Україні діапазонах радіочастот.
За ствердженням міжнародних експертів у сфері регулювання використання радіочастотного ресурсу та радіомоніторингу, за кількістю засобів радіочастотного моніторингу і ступенем охоплення ними радіоелектронних засобів АСРМ є однією з найпотужніших та найефективніших не тільки в Європі, але й у світі. УДЦР активно сприяє операторам мобільного зв’язку у розгортанні мережі 3-го покоління рухомого зв’язку по всій території України.
Починаючи з квітня 2015 року, коли були отримані ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології 3G, у найкоротші терміни УДЦР здійснює в інтересах операторів розрахунки електромагнітної сумісності (ЕМС), відповідні погодження мережі 3G, оформлює висновки щодо ЕМС та дозволи на експлуатацію РЕЗ мережі 3G.
Станом на 30 вересня 2016 року операторам видано понад 14 тис. висновків щодо ЕМС та понад 13 тис. дозволів на експлуатацію РЕЗ мережі 3G, що дозволяє їм забезпечити зв’язок третього поколінні у всіх обласних центрах України, де можливо забезпечити ЕМС зі спецкористувачами радіочастотного ресурсу.
У складі підприємства діє Центр з сертифікації, який є лідером на ринку тестування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості, зокрема космічної, транспортної, енергетичної, машинобудування тощо.
Незважаючи на кризові явища в економіці країни, УДЦР залишається одним з найприбутковіших підприємств державного сектору економіки та входить до реєстру великих платників податків України. Завдяки професійному управлінню, сумлінній праці трудового колективу, УДЦР постійно з року в рік нарощує обсяг доходів. Так, доходи від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 20 років зросли більше ніж у 40 разів — з 13,5 млн грн у 1996 році до 542,3 млн грн у 2015 році. Обсяг чистого прибутку, отриманий в 2015 році, становить 49,6 млн грн, що у 12 разів більше, ніж у 1996 році.
За період 1997–2015 років сплачено понад 1,9 млрд грн податків і обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та внесків до державних цільових фондів. Тільки за 2014–20І5 роки загальна сума сплачених УДЦР податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів становить понад 384 млн грн. Кількість працюючих з 1996 по 2016 рік зросла більш ніж на 300 осіб і становить 992 працівника.
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!
Обзор Asus Zenbook S 16 (UM5606): новая волна
Новый ноутбук Asus Zenbook S 16 выполнен в корпусе из необычного металла, построен на базе свежей платформы AMD, адаптированной для ИИ, и имеет отличную автономность. Расскажем об этом премиальном ноутбуке подробнее
Bugatti W16 Mistral разогнался до 453,91 км/ч и стал самым быстрым родстером в мире автомобиль
Хотя Bugatti не раскрыла, вносились ли изменения в силовую установку, автомобиль использовал тот же 8.0-литровый W16 двигатель с четырьмя турбинами и мощностью 1600 л.с.
S.T.A.L.K.E.R. 2 купил 1 млн игроков. Игра стала самой популярной на Twitch игры события в Украине статистика
Украинская студия GSC Game World добилась впечатляющего успеха с игрой S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, которая за первые два дня после релиза, 20 ноября, разошлась тиражом в 1 миллион копий