Телекомунікації 2.0.
11.11.08Mіcrosoft вважає діяльність у сфері телекомунікацій дуже важливим і перспективним напрямком бізнесу. Для цього сегмента корпорація розробляє спеціальні продукти, які сприяють розширенню переліку послуг операторів, зменшенню часу виведення їх на ринок, збільшенню прибутку та об’єднанню доступу користувачів до всіх каналів комунікацій. «В умовах гострої конкуренції на телеком-ринку інноваційні IT-рішення стають ключовим фактором успіху в боротьбі за споживача», – відзначив Ендрю Ланд, директор сектора комунікацій Mіcrosoft у Центральній і Східній Європі. Тому корпорація є активним учасником процесу формування основних трендів у цій сфері й будує широку партнерську мережу для підтримки зростаючого попиту на продукти й спеціалізовані рішення в комунікаційному сегменті.
Загальні концепції
Останні кілька років професійні дискусії на вітчизняному та світових телекомунікаційних ринках точаться навколо одного питання: як компаніям розвиватись, виправдовувати очікування клієнтів та збільшувати прибутки в умовах стрімко зростаючої конкуренції, жорсткого регулювання та активного розповсюдження нових технологій. Намагаючись знайти рішення, основні гравці та спеціалісти на цих ринках пропонують власні концепції.
У рамках Ukraіne Connectіons Day ‘08 представники корпорації Mіcrosoft презентували власне бачення, засноване на концепції «ПЗ + послуги» (Software + Servіces (S+S)). За словами Е. Ланда, це стратегічний підхід Mіcrosoft до створення наступного покоління технологій обробки даних. Крім того, на думку керівника Департаменту по роботі з телекомунікаційними компаніями «Майкрософт Україна» Павла Присяжнюка, об’єднання продуктів та рішень корпорації із послугами телекомунікаційних компаній та інших виробників дозволить використати численні переваги ПЗ і гнучкість on-lіne сервісів.
Реальні розробки
На конференції компанії «Софтлайн» та Mіcrosoft представили систему підтримки експлуатації для сфери телекомунікацій під назвою Modern Software Telecom Suіte (MSTS). За словами віце-президента «Софтлайн» Олександра Киселевського, ця система є повнофункціональним набором OSS/BSS-компонентів, створених та інтегрованих відповідно до NGOSS-концепції TeleManagement Forum. Розробка цього продукту тривала близько двох років при інвестиціях в нього майже в $1 млн. «Ми очікуємо, що даний проект окупиться в найближчі три роки», – додав він.
Нещодавно в Україні відбулось перше впровадження модуля з керування ресурсами мережі MSTS – Resource Management – у компанії «Атраком». За словами директора «Атраком» Олександра Савчука, підвищення попиту на послуги компанії створило гостру необхідність у підвищенні ефективності керування ресурсами, зниженні операційних витрат й підвищенні якості послуг.
Web-droid editor

вологість:
тиск:
вітер:

Огляд ноутбуку Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 5: в чому сіль?



Ноутбуки Lenovo серії ThinkPad X1 Extreme мають бути готові до будь яких навантажень, витримувати певні фізичні випробовування та при цьому характеризуватися доволі невеликим габаритами та вагою. Розкажемо про модель п’ятого покоління та розберемося наскільки вона виправдовує свій статус екстремальної

Смартфон Samsung Galaxy F14 5G за $170 пропонує дисплей 90 Гц, чип Exynos 1330, потрійну камера 50 Мпікс і батарею 6000 мАг
Android Galaxy Samsung смартфонПродажі Samsung Galaxy F14 5G почнуться 30 березня, але поки що тільки в Індії. Смартфон коштуватиме від $170.
Планшет Huawei MatePad 11 2023 року випускається в версіях із глянцевим та матовим покриттям дисплею
Huawei Qualcomm планшетПланшет Huawei MatePad 11 2023 має LCD-матрицю, роздільну здатність 2560×1600p, частоту оновлення картинки 120 Гц і співвідношення сторін 16:10.