Українська команда NAVI стала чемпіоном світу з CS2 на Esports World Cup
22.07.24
Українська кіберспортивна команда NAVI (Natus Vincere) виграла турнір Esports World Cup з гри Counter-Strike 2. У фіналі, що відбувся 21 липня, команда «Народжені Перемагати» здобула перемогу над командою G2 з рахунком 2:1 у форматі bo3 (best of 3 ).
За свою перемогу NAVI отримала призові у розмірі $400 тис. та 1000 Club Points. Команда G2, що посіла друге місце, отримала $175 тис. та 600 Club Points, а третє місце принесло команді MOUZ $85 тис. та 275 Club Points.
Найціннішим гравцем турніру було визнано Валерія “b1t” Ваховського з NAVI, який закінчив змагання з рейтингом 1.33. Його найкраща карта – Nuke проти FURIA на Opening Stage, де він набрав рейтинг 1.96. В інших матчах з G2 та FaZe він також продемонстрував високий рівень гри. Ця MVP-нагорода стала першою у кар’єрі для b1t.
Наступний виступ команди NAVI запланований на турнірі BLAST Premier Fall Groups 2024, який розпочнеться для української команди 31 липня матчем проти BIG.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Топ новин 2025 року сайту hi-tech.ua
Традиційно щороку наша редакція підбиває підсумки. Найкращі пристрої за версією редакції ми показали нещодавно. Тепер настав час розповісти про топу новин сайту hi-tech.ua у 2025 році.
Електро мотоцикл Verge TS Pro заряджається за 10 хвилин для пробігу 350 км електротранспорт
У мотоциклі Verge TS Pro використано твердотільні акумулятори, створені у співпраці з технологічною компанією Donut Lab
Asus представила міні ПК ROG GR70 з процесором AMD Ryzen 9 та GeForce RTX 5070 AMD Asus CES NVIDIA комп'ютер
В основі Asus ROG GR70 лежить 16-ядерний AMD Ryzen 9 9955HX3D із технологією 3D V-Cache. Залежно від конфігурації міні-ПК комплектується відеокартою GeForce RTX 5070 Laptop або доступнішою RTX 5060 Laptop


