Документація роботи алгоритмів пошуку та ранжування Google потрапила у відкритий доступ
03.06.24
Цього тижня стало відомо трохи більше про код та алгоритми пошукової системи Google.
Неназвана людина вирішила надіслати SEO-компанії Moz внутрішній документ з API Google з назвою Сховище API контенту».
У цьому 2500-сторінковому документі описується безліч раніше невідомих або непідтверджених даних про те, як Google вирішує ранжувати веб-сайти у своїй пошуковій системі.
Вивчивши сторінки, експерти визнали документи дійсними. У Google спочатку не підтвердили витік, проте пізніше співробітник Google зв’язався з ним, щоб змінити характеристику деяких деталей, які він опублікував у своєму аналізі документа. А потім пошуковий гігант підтвердив факт витоку The Verge.
У документі багато технічної інформації, яка скоріше призначена для розробників та технічних фахівців із SEO, ніж для савторів, що створюють контент. Проте є кілька надзвичайно цікавих деталей.
Що стало відомо про пошук Google?
Google використовує браузер Chrome для ранжування сторінок. Google відстежує, скільки кліків веб-сторінка отримує від користувачів у своєму браузері Chrome, щоб вибрати, які сторінки веб-сайту включити в карту сайту пошукового запиту.
Google має спеціальний прапор, який присвоюється «невеликим особистим веб-сайтам». Незрозуміло, яким критеріям відповідає такий сайт, а також немає інформації про те, чому Google помічає веб-сайти таким тегом. Це для того, щоб допомогти просунути їх у пошуку? Чи навпаки знизити у рейтингу?
Google покладається на кліки користувачів для ранжування в пошукових системах набагато більше, ніж вважалося раніше. Один з основних факторів, що визначають рейтинг веб-сайту за пошуковим запитом: короткі кліки в порівнянні з довгими кліками або як довго користувач залишається на сторінці після натискання посилання на пошук Google.
Домен з точною відповідністю пошукових запитів може погіршити рейтинг. Раніше вважалося, що Google винагороджує доменні імена з точною відповідністю. Це погана новина для власників доменів купитиавто.укр.
Google має білі списки сайтів за певними темами. Це означає, що веб-сайти, які з’являються в пошуку Google за такими типами пошукових запитів, повинні бути схвалені вручну і не з’являються на основі звичайних алгоритмічних факторів пошуку.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Akash System використовує алмази для охолодження процесорів у дата-центрах, космічній та військовій техніці процесор розробка
Akash System уклала меморандум із Міністерством торгівлі США, розраховуючи на $18,2 мільйона прямого фінансування та $50 мільйонів податкових пільг. Додатково стартап вже залучив 18 мільйонів доларів від венчурних інвесторів.
Bugatti W16 Mistral розігнався до 453,91 км/год і став найшвидшим родстером у світі автомобіль
Хоча Bugatti не розкрила, чи вносилися зміни до силової установки, автомобіль використав той же 8.0-літровий W16 двигун з чотирма турбінами та потужністю 1600 к.с.