Огляд контролера Bloody GPW70: яскравий
12.02.24
Бренд Bloody, що належить компанії A4Tech, має у своєму портфелі безліч варіацій ігрової периферії. Миші, клавіатури, навушники, ігрові поверхні – є на будь-який смак та оновлюються десятками моделей щороку. Чи то так співпало, чи в компанії знають якийсь інсайд, але ігрові контролери та пристрої з ними знову на слуху саме цього року. Нещодавно ми розповідали про випущену портативну ігрову консоль ASUS Ally, анонсувала таку і MSI. В той же час у Bloody випустили свою лінійку контролерів. Сьогодні розкажемо про топову модель яка ввібрала всі особливості та можливості цього сегменту.
Що таке Bloody GPW70
В світлі того що загалом контролери використовують з консолями – від Sony чи Microsoft, їх моделі відповідно розподіляються на ті що підходять до PlayStation та/або Xbox. А от універсальні моделі вже здебільшого орієнтовані на Х-коробку, бо систем на Windows багато і це ще один величезний сегмент користувачів кому такі контролери можуть знадобитися.
У Bloody всі три моделі (GPW30, GPW50 і GPW70) запропонованих геймпадів мають дизайн контролерів Xbox. Відрізняються вони деякими рисами екстер’єру, типами підключення та оснащенням, на кшталт підсвічування та вібро-відгуку. Модель Bloody GPW70 – топове рішення, яке має все це.
Дизайн
Основні кнопки та джойстики розташовані звично. Запас місця на корпусі оригінальних контролерів дозволяє виробникам експериментувати з його елементами, іноді навіть всовуючи екран.
Bloody GPW70 так само отримав класичну форму «бумеранг» зі зручними рукоятками із перфорованою поверхнею. Контролер добре лежить у руці і навіть при спітнілих долонях не вислизає.
Корпус контролера з пластику, але в різних частинах він відрізняється текстурою. Рукоятки як вже зазначалось мають чіпку поверхню. У чорному кольорі то ок, але в білому у цю сітку ймовірно почне забиватися бруд.
Кнопки та ергономіка
D-Pad, тригери та курки червоного кольору – глянсові. Це не добре і не погано, хіба що ви професійний гравець на геймпаді і така поверхня буде не достатньо «точною».
Є всі звичні елементи: два джойстики, D-Pad, клавіші «X, Y, B, A», «ввімк./вимк.» спереду; тригери та курки зверху; дві кнопки позаду. З додаткових кнопок є ще шість. Вони всі підписані і мають назви Turbo, Clear, Back, Start, LED. Функціональність деяких зрозуміла, по решті є пояснення в інструкції. А ще є з десяток комбінацій.
Кнопки Turbo та Clear мають три рівні регулювання швидкості спрацьовування, що може бути зручним при використанні гаджета у шутерах.
У LT/RT тригерах використовуються датчики Холла – це робить керування за їх допомогою більш плавним.
Також зверху є роз’єм USB Type-C для зарядки, а знизу, між рукоятками, аналоговий аудіо.
Джойстики мають підсвічування, яке синхронізоване із смугою світлодіодів посередині. Анімацію та кольори можна налаштувати з допомогою комбінацій натискань кнопок. За що окрема шана від нас – підсвічування кнопок «X, Y, B, A». У деяких контролерах його немає саме в них. Звісно, хто грає з контролерами роками, вже давно тиснуть їх наосліп. Нам же завдяки підсвічуванню було куди зручніше проходити міні-ігри у екшенах, де треба швидко натискати їх у різній послідовності. Про натискання послідовностей для «бабаліті» і «фаталіті» у Mortal Kombat ми вже мовчимо.
Також світиться кнопка живлення з логотипом компанії і чотири службові світлодіоди посередині. До інтуїтивності останніх є певні питання, бо вони нам нагадують світлофори для трамваїв. Крім того що світлодіоди показують рівень заряду, вони ж сигналізують про режим підключення і супроводження різних команд.
Ресивер для бездротового підключення, за своїми габаритами виявився великим. Він має розміри здоровацької флешки та ще й з складною формою корпусу. Зате його важче загубити під час транспортування.
Комплектний кабель має метрову довжину достатню лише для заряджання. Якщо потрібно підключитись до телевізора чи ПК може знадобитися довший шнурок.
Налаштування
Оскільки геймпад сумісний з пристроями на зовсім різних операційних системах (Windows, Android та інші), це дозволило відмовитись від розробки кількох версій фірмової утиліти. Та й робиться налаштування підсвічування раз-два, а може й зовсім вимикається.
У режимі Android геймпад можна переключити на режим миші – останнім часом подібні рішення досить популярні. Зокрема, їх нерідко використовують у розумних пультах дистанційного керування.
Нижче ми опублікуємо фото інструкції до Bloody GPW70 з усіма значеннями та комбінаціями клавіш, але наведемо основні з них.
- Затискання кнопки «Home» переключає дротовий і бездротовий режим;
- Налаштування інтенсивності вібрації: кнопка Турбо і правий джойстик вверх та вниз;
- Можна записувати макроси з комбінацій клавіш: натискаються клавіші «ML» або «MR» позаду на 5 сек. Набирається послідовність, а потім знову натиснути «ML» або «MR»%;
- Налаштування підсвічування. Зона джойстиків і літер: клавіша «Led» + D-pad вгору/вниз – ефекти, а вправо/вліво – кольори. Ефект світіння лінії: «Led» + «Start», а її колір – «Led» + «Back».
Також є велика таблиця функцій кожної клавіші при підключенні до різних сумісних систем, а це ПК, Android (смартфони, планшети та телевізори), консолі PlayStation 3 та Nintendo Switch. «Відроїд» має бути версії 5 та вище.
Контролер заряджається повністю за 2,5 години. При цьому його вистачає на 13 годин роботи без підсвічування і вібрації і на 7 годин якщо все це працює.
Враження
Геймпад Bloody GPW70 справляє двояке враження. З одного боку це класичний контролер із «розкладкою» як для Xbox, при цьому сумісний з різними системами. З іншого боку, є відчуття перевантаженого функціями «ігрового комбайну».
Контролер класно виглядає і у нього зручний корпус, а підсвічування має не тільки естетичну функцію. Для налаштування не потрібно ніякого додаткового програмного забезпечення. Кнопки працюють чітко, вібро-відгук не надто потужний і приємно доповнює ігровий досвід.
А от час на вивчення інструкції якраз необхідний, якщо хочете користуватися всіма плюшками пристрою. З іншого боку до цього ніхто не змушує. Контролером Bloody GPW70 можна користуватися одразу після підключення і затискання кнопки «Home» для переключення між дротовим і бездротовим режимом. У пристрою в цілому немає якихось недоліків, а якщо згадати про вартість, то це однозначно шикарне рішення для бажаючих пірнути у світ консолей зі своєю «ПеКарнею».
Характеристики Bloody GPW70 (Sports black)
Сумісність: | Windows 10-11, PlayStation 3, Android 5+, Nintendo Switch |
Підключення: | USB Type-A, 2,4 ГГц |
Порти: | USB type-C, 3,5 мм аудіо |
Дисплей: | ні |
Аудіовихід: | так |
Вхід для мікрофона: | 3,5 мм Mini Jack |
Довжина кабеля: | 1 м |
Вібрація: | так |
Габарити: | 156×106×59 мм |
Маса: | 265 г |
Акумулятор: | 600 мА·ч |
Постачальник: | EDG Group |
Ціна: | $30 |
Оцінка:
+ ергономіка корпусу
+ налаштування через комбінації
+ підсвічування у кнопок «X, Y, B, A»
+\- завеликий ресивер
Читайте також:
Огляд контролерів ASUS ROG Raikiri та Raikiri Pro: коробка налаштувань
Огляд портативної ігрової консолі ASUS ROG Ally: вікна можливостей
Редактор
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Чотири нові планшети Acer Iconia Tab почали продаватися в Україні. Відомі ціни Acer планшет
Acer представила в Україні нову лінійку планшетів Iconia Tab, оснащену сучасними процесорами MediaTek та мультимедійними функціями
Microsoft Teams зможе перекладати розмови учасників конференцій дев’ятьма мовами Microsoft оновлення переклад
Microsoft представила нову функцію Interpreter для Microsoft Teams, яка дозволяє користувачам клонувати свої голоси і перекладати мову в реальному часі дев’ятьма мовами