Перехід на Майдані Незалежності буде обладнано маячками для незрячих
09.11.16
7 листопада о 12:00 за адресою вул. Хрещатик 22 в рамках проекту Оpen World, що впроваджується ініціативою Kyiv Smart City в партнерстві з 1991 Smart City Іncubator, відбулося відкриття системи маячків для незрячих, якими обладнаний перехід на Майдані Незалежності.
Під час офіційного відкриття були проведені фінальне тестування системи та демонстрація роботи пристроїв.
У рамках проекту вже встановлено 10 маячків на виходах з переходу на Майдані Незалежності та театральних кас. Саме особлива складність мобільності та локації для людей з вадами зору обумовила обладнання переходу цієї станції для пілотного впровадження.
Проект був підтриманий Київською міською державною адміністрацією, адже зараз питання інклюзивності та орієнтації незрячих людей в Україні стоїть особливо гостро та є одним із пріоритетних напрямків концепції Kyiv Smart City.
Геннадій Пліс, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації зауважив: «Розвиток інфраструктури Києва має бути направлений на підтримку комфортного перебування у ньому та максимальне задіяння усіх членів суспільства. Тепер таку можливість нам дають новітні технології та інноваційний підхід. Сьогодні ми зробили один із перших кроків до глобального сприяння інтеграції таких соціально важливих сервісів, але сподіваємося та працюватимемо для того, щоб такі можливості лише розвивалися».
Юрій Назаров, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, начальник управління інформаційно-комунікаційних систем та захисту інформації апарату КМДА підтримав свого колегу: «Інклюзивний підхід до розвитку міста — це один із пріоритетів Kyiv Smart City. Технології мають працювати для містян та покращувати їм життя у якості нових сервісів. Сьогодні ми запускаємо у тестовому режимі систему маячків для людей з вадами зору та, протестувавши її, працюватимемо над глобальною інтеграцією подібних систем до міської інфраструктури».
Ярослава Бойко, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, координатор Суспільного крилата комунікацій в рамках ініціативи Kyiv Smart City: «Київ має бути дружнім містом для абсолютно всіх людей — і для мам з візочками, і для людей з вадами зору або з обмеженою мобільністю. Ми, як ініціатива Kyiv Smart City, розуміємо цю проблематику та інтегруємо її до усіх наших проектів. Ми й надалі будемо процювати над тим, щоб подібних проектів було ще більше, а Київ ставав зручним та комфортним для усіх жителів обо гостей міста».
Іван Селезньов, СЕО проекту Open World: «Кожні п’ять хвилин одна людина у світі втрачає зір. Створивши систему навігації для них, ми якісно вирішуємо проблему для кожного із незрячих. Усі ми разом можемо творити чудо власними вчинками, навіть найменша допомога може змінити багато. Ми здивувались, коли діти із «Дитячих наукових студій МАН» захотіли нам допомогти. Вони довели ще раз для нашої команди, що ми займаємося цією справою недарма. Все, що на теперішній час реалізовано в містах (попри те, що у 2012 році було прийнято рішення про оснащення тролейбусів голосовою системою) — це 1–3 % озвучених світлофорів та транспортних засобів. Ми розробили технологію, яка дозволить створити нормальні умови для життя у містах України. Для того щоб оснастити перші вулиці Києва та Львова, потрібно зібрати 327 тис. грн. Ми віримо, що разом ми зможемо вирішити питання для тих, у кого є проблеми із зором. Зробимо пересування у місті комфортним!»
Зробити свій внесок можливо за посиланням http://biggggidea.com/project/openworld.
Денис Гурський, засновник «Інкубатору 1991» та ГО IT-волонтерів Socialboost: «В «Інкубаторі 1991″ ми будуємо спільноту, яка допомагає розвиватися соціально-корисним проектам та вирішувати гострі питання, пов’язані з розвитком інфраструктури міст. Open World вирішує саме таку проблему. Наша експертиза з розвитку стартапів та менторська підтримка не сприятимуть лише високій якості проекту, що буде впроваджуватись у Києві, але і його подальшому масштабуванню в інших містах України».
На презентації також були присутні:
- Леся Кондратюк, співзасновник проекту Open World, project manager, засновник і директор позашкільного закладу для обдарованих дітей «Дитячі наукові студії МАН»;
- представники та діти приватної школи «Європейського колегіуму», благодійники проекту;
- Діти та батьки з «Дитячих наукових студій МАН», благодійники проекту;
- Незрячі, які тестували систему маячків.
Реалізація проекту відбувається ініціативою Kyiv Smart City за підтримки Київської міської державної адміністрації у партнерстві з «Інкубатором 1991». Розробники та зацікавлені у реалізації проекту сподіваються, що уже через рік для незрячих стануть доступними ключові об’єкти інфраструктури більшості міст України.
Детальніше про проект: fb.com/OpenWorldProject.
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!
Представлены смартфоны Samsung Galaxy S25, S25 Plus, S25 Ultra. Живые фото и впечатления
Samsung официально представила серию флагманских смартфонов Galaxy S25, включающую три модели: базовую S25, S25+ и S25 Ultra. Традиционно основное внимание уделено улучшению производительности, качеству дисплеев, камерам и функциям на базе искусственного интеллекта
Alpina B8 GT — самая мощная модель у тюнинг ателье BMW BMW автомобиль
Компания Alpina представила B8 GT — самый мощный серийный автомобиль в своей истории. Оснащённый 4,4-литровым двигателем V8 N63, седан развивает мощность 634 л.с. и крутящий момент 850 Нм
Смартфоны Samsung Galaxy S25 будут обновляться до 2032 года Samsung Андроид обновление
Samsung начала внедрять эту практику с предыдущей серии Galaxy S24, и теперь это становится стандартом для ведущих производителей