Національний оператор зв’язку «Датагруп» святкує своє 15-річчя
07.07.15
Свою історію «Датагруп» розпочинає у 2000 році зі створення компанії «Датаком», рік потому почав свою роботу оператор супутникового зв’язку «Датасат» та телекомунікаційній оператор «Крокус-телеком». Всі три компанії були об’єднані у 2003 під єдиним брендом «Датагруп». Очолив компанію Олександр Данченко, який працював на посаді Генерального директора до кінця жовтня 2014 року.
У зв’язку із обранням народним депутатом України восьмого скликання, Олександр Данченко залишив компанію, йому було присвоєно статус Почесного президента компанії. Нині Генеральним директором «Датагруп» є Максим Смілянець.
Варто зазначити, що це перша і поки що єдина кадрова зміна у структурі топ-менеджменту компанії з часів її заснування. 19 чоловік працює в «Датагруп» з 2000 року, половина з них на керівних посадах.
Основою роботи «Датагруп» є її технічна інфраструктура. На момент створення об’єднаної компанії «Датагруп» у 2003 році було інстальовано 180 VSAT, на мережі Frame Relay було встановлено 49 вузлів, а швидкість передачі даних становила 2 Мбіт/с. у 2004 році фахівці компанії інсталюють обладнання DirectWay 6000 виробництва американської компанії Hughes, чим зробила революцію на ринку VSAT технологій. Будівництво DWDM мережі розпочалося у 2005 році.
У 2015 році «Датагруп» володіє та обслуговує одну з найбільших телекомунікаційних інфраструктур в Україні. Загальна протяжність DWDM мережі складає 11 067 км, ВОЛС 7946 км. Компанія має власні міжнародні вузли у Франкфурті, Кракові, Москві, Санкт-Петербурзі, Амстердамі, Алмати, Пекіні, Гонконзі. Ємність мережі становить: у західному напрямку 500 Гб, у східному та південному 1,2 Тб, Європа 300 Гб, Росія 400 Гб. У 2014 році «Датагруп» завершила будівництво трансконтинентальної магістралі Європа-Азія зі стиками в Німеччині, Росії, Казахстані, Киргизстані, Південній Кореї, Китаї, КНР. Загальна довжина маршруту 7700 км.
«Датагруп» є лідером в трьох з чотирьох сегментів ринку: передача даних 46,5 %, міжнародний транзит трафіку 34 %, супутниковий зв’язок 88 %. Протягом усіх років компанія демонструє тренд до постійного зростання фінансових показників: доходу та EBITDA.
Не дивлячись на негативні тенденції в усіх секторах економіки, корпоративний сектор «Датагруп» продовжує впроваджувати нові проекти. Станом на червень 2015 року, компанія обслуговує 2074 компаній (наприклад, банк з усіма філіями та банкоматами рахується як один клієнт).
В сегменті роздрібного бізнесу «Датагруп» працює під торговою маркою «Домашній телеком» та надає послуги з доступу до мережі інтернет, телебачення та телефонії. Станом на перше півріччя 2015 року абонентська база «Домашнього телекому» складає 223 тис. інтернет-користувачів та 95 тис. абонентів послуги телефонії.
Не дивлячись, на здобутки компанії на ринку та ювілейну річницю, керівництво «Датагруп» вирішило не проводити жодних святкових заходів для співробітників та партнерів компанії. Розуміючи нагальні потреби військових у забезпеченні надійним зв’язком, «Датагруп» передає 500 тис. грн Координаційному Центру ефективних технологій на службі України www.warroom.today та Волонтерському центру сприяння безпеці України. Керівником цих проектів є Еліна Шнурко-Табакова. Кошти підуть на закупку необхідного телекомунікаційного обладнання.
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Ultra (SM-X926B): многое
Новый планшет Samsung Galaxy Tab S10 Ultra получил большой 14,6”-экран, топовый процессор Mediatek Dimensity 9300 и стилус S Pen. Попробуем разобраться для чего такой девайс
Умные часы Nubia Watch GT с AMOLED-дисплеем имеют автономность до 15 дней умные часы
Часы Nubia Watch GT поддерживают более 100 спортивных режимов и оснащены двухчастотной GPS-навигацией для более точного отслеживания маршрутов.
Разработчики ChatGPT выпустят свой браузер для конкуренции с Google Chrome браузер искусственный интеллект разработка
OpenAI продолжает развивать свои технологии, укрепляя позиции на рынке искусственного интеллекта и стремясь конкурировать с такими гигантами, как Google.