Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки «Інформаційна безпека: актуальні тренди — 2018»
28.11.18
У Києві відбудеться П’ятий щорічний міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки «Інформаційна безпека: актуальні тренди — 2018», що підбиватиме підсумки розвитку безпекових технологій за пройдешній рік.
Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки було започатковано у 2012 році фахівцями кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету ім. Бориса Грінченка.
Протягом кількох перших років існування проект реалізовувався у форматі різнопланових конференцій, семінарів, авторських майстер-класів. Згодом на його базі сформувалося професійне експертне середовище, а постійними партнерами проекту стали Військовий інститут КНУ імені Т. Шевченка, ГО «Агенція розвитку громадського суспільства» та Фундація «Міжнародний центр безпеки та оборони» (Естонія).
Останні кілька років форум відбувається під загальним неймом «Інформаційна безпека: актуальні тренди» та збирає великі аудиторії експертів та слухачів з багатьох країн світу. Зокрема, серед учасників зустрічей були представники таких країн, як Естонія, Литва, Польща, Іспанія, Ізраїль, Казахстан, Білорусь, Латвія, Азербайджан, Туреччина.
Кожного року Форум збирає в режимі офлайн 150–200 тис. та онлайн — 15–20 тис. фахівців, які обмінюються знаннями та досвідом у форматі панельних дискусій, майстер-класів, презентацій, доповідей та вебінарів. До минулого року Форум проходив переважно у форматі непублічних зустрічей, і лише зараз набуває відкритості та медійності.
Традиційно в заходах проекту беруть участь незалежні іноземні та українські експерти, журналісти, представники Міністерства оборони України, Міністерства інформаційної політики, КНУ імені Т.Шевченка, Академії управління при Президенті України, регіональних органів влади та закладів вищої освіти з різних регіонів.
Партнери форуму:
- радіо «Голос Донбасу»
- інформаційна інтернет-агенція «Петр и Мазепа»
- телеканал УТВ
- незалежне інтернет-видання BY24.ORG. (Білорусь)
- журнал «Телеком. Військовий зв’язок»
- портал HT.UА
- портал Attack Index
З питань участі у Форумі звертайтесь:
- +38050-549-40-24
- +38044-428-34-10
- kurbanbairam0791@gmail.com
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!

Samsung Galaxy A36 и Galaxy A56 — доступные флагманские технологии



У Samsung Galaxy A36 и Galaxy A56 одинаково хорошие дисплеи, емкие аккумуляторы, есть поддержка обновлений софта в течение 6 лет. Расскажем подробнее чем еще они интересны

Anker Zolo — недорогая беспроводная зарядка с магнитным креплением беспроводная зарядка
Anker представила новое магнитное беспроводное зарядное устройство Zolo на рынке Германии и планирует в дальнейшем расширить его продажи на другие страны Европы.
Nvidia GeForce RTX 5060 и RTX 5060 Ti — официально представлены. Цены от $299 и $379 Nvidia видеокарта события в мире
Обе видеокарты Nvidia GeForce RTX 5060 и RTX 5060 Ti поддерживают трассировку лучей, а также технологию DLSS 4, которая теперь включает функцию Multi Frame Generation.