Хто затримує оснащення ВСУ сучасними засобами зв’язку? Замовник — відомий
14.12.17
Розвиток збройних сил, приведення їх у відповідність рівню збройних сил країн НАТО — одне з пріоритетних завдань для України. Зовсім не випадково об’єктами маніпуляцій в інформаційному просторі стають будь-які події, що так чи інакше стосуються безпеки нашої країни. Будь то виділення конгресом США $350 млн на військові потреби, або оснащення комплексними системами радіозв’язку ЗСУ.
Якщо раніше об’єктами проросійських ЗМІ, які ретельно маскуються в тому числі під українські ресурси, було командування ЗСУ, боєздатність підрозділів, корупція в МО і так далі, то зараз цілями стали конкретні компанії, які беруть активну участь у створенні високотехнологічних сучасних збройних сил України. Механізм поширення таких інформаційних провокацій досить добре описаний в наших публікаціях. У хід йде відверта брехня, яку легко спростувати, але інформвірус вже починає поширюватися серед широких верств населення, що і має на меті замовник. Одним з ефективних засобів для боротьби з подібним є переведення в публічну площину.
За останні кілька тижнів об’єком для нападок стала українська компанія «Еверест Лімітед». Нижче наводимо її офіційну заяву для засобів масової інформації.
«Останнім часом на українських інтернет-ресурсах розгорнута кампанія з дискредитації Групи компаній Everest. Неправдиві твердження розміщуються анонімно і транслюють недостовірну інформацію з метою нанесення репутаційної шкоди організації і здійснення маніпуляцій суспільною думкою.
Група компаній Everest запевняє, що поширювані дані не відповідають дійсності.
- Кримінальне провадження, на яке посилаються невідомі автори, не відкривалось проти нашої компанії, а також немає жодного відношення до посадових осіб Групи компаній Everest.
- Everest є прозорою компанією і працює виключно в правовому полі. Це підтверджують результати комплексної перевірки ГУ ДФС м. Києва за результатами діяльності у 2015 р. (Акт №292/26-15-14-02-04/38980356 від 01.07.2016), під час якої не було виявлено порушень законодавства.
- Ми завжди відкриті правоохоронним органам, і тому, коли в рамках досудового розслідування слідчі затребували додаткові матеріали по співпраці нашої компанії з компанією N1, ми надали всю необхідну інформацію. Законність всіх операцій підтверджена комплексною перевіркою за 2015 рік.
- Також ми додатково надали всю інформацію за цей період до слідчих ДФС, що зняло всі питання стосовно нашої взаємодії з компанією N1, а також підтвердило відсутність будь-яких претензій з боку ДФС до нашої компанії.
- Група компаній Everest не є посередником в закупівлі засобів зв’язку для Нацполіції України та Міністерства оборони України і не укладала з цього приводу жодних контрактів (для цього в законодавстві є визначені структури Укроборонпрому). Ми не співпрацюємо з політиками і ведемо діяльність відповідно до міжнародних стандартів бізнес-етики.
Свідома маніпуляція фактами з боку редакцій підтверджується ще й тим, що ніхто не звертався до представників Everest за коментарем, хоча саме наша компанія постійно згадується в матеріалі.
Таким чином, можна зробити висновок, що дані публікації переслідують єдину мету – посіяти недовіру до Everest серед наших партнерів і клієнтів.
Слід також враховувати, що наша компанія є лідером системних рішень для сегмента безпеки України, а інтернет-ресурси, що розміщують неправдиві матеріали, контролюються менеджментом пов’язаним, із «сусідньою країною».
Група компаній Everest прагне забезпечити технологічну перевагу Збройних Сил України над супротивником. Це наша професійна і соціальна відповідальність. І саме ця позиція викликає неабиякий спротив».
Юрій Пастухов, директор компанії «Еверест Лімітед», коментує ситуацію: «Такі публікації спекулюють на стереотипі, що в нашій країні все корумповане і з нею краще справи не мати. Але розповсюдження фейкової інформації маскує виконання цілком практичних завдань. А саме – зривання і сповільнення темпів реалізацій тих проектів, які безпосередньо пов’язані з підвищенням боєздатності нашої армії. У цьому може бути зацікавлений тільки ворог».
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!
Обзор Asus Zenbook S 16 (UM5606): новая волна
Новый ноутбук Asus Zenbook S 16 выполнен в корпусе из необычного металла, построен на базе свежей платформы AMD, адаптированной для ИИ, и имеет отличную автономность. Расскажем об этом премиальном ноутбуке подробнее
ИИ Google Gemini Live теперь поддерживает украинский язык Google искусственный интеллект обновление
Google представил поддержку Gemini Live на украинском языке. Функция уже доступна на Android и вскоре появится на iOS.
Jeep выпустила внедорожник с гибридным двигателем в стиле военного Willys MB 1941 года автомобиль
Jeep Wrangler 4xe Willys ’41 Special Edition включает 2.0-литровый турбодвигатель и два электромотора, обеспечивая мощность в 375 л.с. и 21 милю (34 км) хода на электротяге.