«Зброя та безпека 2018»: що побачать відвідувачі?
04.10.18Цього року XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018» проходитиме у Києві з 9 по 12 жовтня. Для того щоб робота відвідувачів та учасників була максимально ефективною, редакція створила невеликий путівник, який розповість про цікави експонати та заходи цього форуму.
Проведення виставки напередодні Дня захисника України має не лише велике практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об’єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.
Минулого року свою продукцію представляли 375 зарубіжних та українських підприємств. Цьогоріч очікується, що список учасників буде значно розширено. У заході візьмуть участь уже понад 500 компаній.
Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково‑технічної бази та оборонної промисловості. Особливістю цього заходу є те, що багато з представлених зразків озброєнь випробувані та проходять доопрацювання в умовах реальних бойових дій на сході нашої країни.
Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:
- озброєння й техніка для армії та правоохоронних органів;
- зброя для цивільного населення.
В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:
- озброєння й засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
- техніка та озброєння сухопутних військ;
- озброєння та екіпірування правоохоронних органів;
- засоби забезпечення прикордонного контролю;
- військова авіація.
Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно‑орієнтованою країною. У цьому контексті українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємного обміну технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн – партнерів України. З огляду на це, виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництво військової продукції.
«Авіакон»
Цього року ДП Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», представить макет вертольота Мі-24.
Вертоліт Мі-24 призначений для підвищення мобільності підрозділів сухопутних військ і забезпечення їх вогневою підтримкою на поле бою. Застосовується в бойовому, десантному або транспортному варіантах. Також можливе використання вертольота для проведення операцій в складі миротворчих контингентів ООН.
Стенд 3-Е81
«ВІК DeViRo»
БпАК «Лелека-100» – універсальний програмно-апаратний комплекс для виконання завдань аеророзвідки, коригування вогню, патрулювання, картографування.
Контроль за всіма БпЛА здійснюється через шифрований цифровий радіоканал, що дозволяє отримувати дані телеметрії та відео в реальному режимі. Оператор відстежує місце розташування БпЛА, коригує маршрут, працює з корисним навантаженням, визначає координати наземних об’єктів і дає керуючі команди в режимі реального часу.
БпАК захищений від впливу опадів та вітростійкий. Він пристосований для роботи в умовах складної радіоефірної обстановки і в режимі установки радіоперешкод або блокування систем супутникової навігації GPS/GLONASS.
http://uav-ua.com
Стенд 2-А42
«Дослідно-проектний центр кораблебудування»
Підприємство-розробник з Миколаєва, що входить до складу ДК «Укроборонпром», представить швидкохідний катер проекту 58165 (шифр «Бриз-40»), призначений для несення служби з охорони кордону на річках, озерах, прибережних районах морів і забезпечення служби морських контрольно-пропускних пунктів, екологічного контролю та рятувальних операцій.
Загальні характеристики:
- довжина – найбільша 25,5 м;
- осадка – максимальна 1,6 м;
- водотоннажність – повна 46,5 т;
- автономність – 5 діб;
- екіпаж – 6 осіб (+ 2 місця).
Енергетична установка та швидкість;
- енергетична установка – 2 дизеля;
- максимальна швидкість – не менше 38 вуз.;
- дальність плавання – не менше 500 миль (15 вуз.).
Озброєння – бойовий модуль у складі:
- 1×1 12,7-мм кулемет;
- 1×1 40-мм автоматичний гранатомет.
http://ukroboronprom.com.ua/
Стенд 3-Е81
«ІНФОКОМ ЛТД»
Бойова роботизована платформа «ЛАСКА» призначена для виконання таких завдань:
- патрулювання;
- розвідка;
- розмінування;
- рух у колоні;
- доставка боєприпасів;
- евакуація поранених.
Мета розробки БРП «ЛАСКА» – створення ефективної та мобільної роботизованої платформи з автоматичною туреллю для виконання оперативно-тактичних бойових дій, а також охорони й захисту периметра заданої території, виявлення і запобігання спробам несанкціонованого проникнення порушників на територію об’єкту, що охороняється.
https://ia.ua
Стенд 1-C21
«ДККБ «Луч»
ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», продемонструє натурний зразок ПТРК «Стугна-П».
Переносний протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» призначений для ураження живої сили, рухомих і нерухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесених або монолітну броню, в тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, легкоброньованих об’єктів і завислих вертольотів.
Особливістю комплексу є можливість наведення ракети на ціль із закритих позицій та укриттів, що знижує ризик ураження навідника відповідним вогневим ударом противника, а також супровід цілі в автоматичному режимі, що забезпечує управління польотом ракети за лазерним променем без участі оператора.
http://ukroboronprom.com.ua/
Стенд 3-Е81
«Львівський бронетанковий завод»
Цього року на виставці ДП «Львівський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром», представить натурний зразок БРЕМ «ЛЕВ».
БРЕМ «ЛЕВ» призначений для проведення механічної розвідки на полі бою, проведення робіт з евакуації аварійних танків із зони дій противника, витягування танків, які застрягли або затонули, проведення вантажопідйомних, землерийних, зварювальних робіт і технічного забезпечення танкових підрозділів у польових умовах.
http://ukroboronprom.com.ua/
Стенд 3-Е81
ТОВ «Матриця технологій» (Matrix UAV)
Представляє безпілотний літальний комплекс «Химера-Т» (прив’язний). Перебуваючи на робочій висоті 50–100 м протягом багатьох годин і навіть днів, «Химера-Т» виконує функції мачти для забезпечення зв’язку та оптичного спостеження.
«Химера-T» – гексакоптер, що отримує живлення від наземного джерела по кабелю. Робоча висота «Химери-Т» складає 50–100 м, що дозволяє використовувати комплекс, обладнаний ретрансляторами сигналу, у якості мобільної мачти зі швидким розгортанням для забезпечення надійного зв’язку на полі бою або під час проведення масових заходів, рятувальних операцій.
«Химера-Т» може також оснащуватись камерами денного бачення з функціями оптичного наближення та камерами нічного бачення, що дає можливість використовувати комплекс для цілевказання, спостереження за полем бою, для охорони стратегічних об’єктів, моніторингу пожеж тощо.
http://matrix-uav.ua
3-i52
ВАТ «Меридіан»
На стенді ДК «Укроборонпром» буде представлений безпілотний авіаційний комплекс Spectator. Нові елементи значно покращують його експлуатаційні характеристики. Серед них – нова НСУ, зарядка АкБ, новий канал відеозв’язку шифрований цифровий (AES-256) та канал телеметрії шифрований (AES-128).
http://ukroboronprom.com.ua/
Стенд 3-Е81
АТ «Мотор Січ»
Представляє легкий вертоліт МСБ-2 з поліпшеними льотно-технічними характеристиками:
- застосовані сучасні економічні двигуни АІ-450М-П підвищеної потужності;
- встановлення нових паливних баків на зовнішній підвісці дозволило збільшити корисний об’єм вантажної кабіни, підвищити ергономічні характеристики пасажирської кабіни, збільшити дальність польоту;
- використано новий сучасний аеронавігаційний комплекс, що задовольняє нормам ICAO (це дозволяє вирішувати більш широке коло завдань).
Характеристики:
- екіпаж – 1 особа;
- пасажири – 7 осіб;
- максимальна злітна маса – 4300 кг;
- максимальна маса вантажу всередині вантажопасажирської кабіни – 1100 кг;
- максимальна маса вантажу на зовнішній підвісці – 1200 кг;
- максимальна швидкість польоту – 230 км/год.;
- крейсерська швидкість – 210 км/год.;
- висота польоту – до 5000 м;
- дальність польоту без додаткових баків (при нормальній злітній масі) – 730 км.
www.motorsich.com
Стенд 2-C61
«Софтекс-Інвест»
Авіабудівна компанія «Софтекс-Інвест» Softex Aero є одним з найбільших приватних підприємств аерокосмічної промисловості України і виконує повний цикл робіт в авіабудуванні — від розробки концепції, проектування, будівництва дослідних зразків, їх випробувань і сертифікації до маркетингу, серійного виробництва та технічного обслуговування, а також навчання льотно-технічного складу та експлуатації власної авіатехніки.
На стенді компанії «Софтекс-Інвест» ви побачите:
- сертифікований двомоторний чотиримісний літак V-24;
- льотний зразок багатоцільового двомісного вертольота VV-2;
- безпілотний вертоліт Y-2 (безпілотна версія вертольота VV-2);
- комплексний тренажер вертольота VV-2 і симулятор БПЛА Y-2;
- перший зразок двомоторного п’ятимісного вертольота V-52 на завершальному етапі розробки;
- перший зразок двомоторного двомісного вертольота V-22 на завершальному етапі розробки.
https://www.softex.aero/
Стенд 1-G81
«Спарінг—Віст Центр»
Науково-виробниче приватне підприємство «Спарінг-Віст Центр» – відомий в Україні та світі розробник і виробник приладів та систем радіаційного контролю торгової марки Ecotest. Представляє цілий спектр засобів для вирішення різноманітних задач із радіаційного контролю – від персональних та портативних дозиметрів і радіометрів до стаціонарних систем, більшість із яких пройшли сертифікацію та внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та інших країн світу.
Продукція Ecotest експортується в більш ніж 70 країн світу (СНД, Європа, Азія, Африка, Північна і Латинська Америка).
http://ecotest.ua/
Стенд 3-J41
«Термо Проджектс Украина»
ТОВ «Термо Проджектс Україна» (Webasto Ukraine) – експерт із проектування та розробки систем опалення та кондиціонування. Для спеціальної техніки Webasto пропонує:
- нові мобільні системи кондиціонування і модульні кондиціонери, які характеризуються високоякісною конструкцією та високою холодопродуктивністю;
- потужні автономні рідинні опалювачі Webasto Thermo Top, які попередньо прогрівають двигун транспортного засобу до оптимальної температури, збільшують оперативну готовність двигуна і термін його служби;
- повітряні опалювачі – ефективне рішення для опалення кабін, відсіків екіпажу і десанту, навіть коли двигун вимкнений.
https://www.webasto.com
Стенд 2-D51
ГП ГХВИФ «УКРИНМАШ»
Цього року ДП ГХВІФ «УКРІНМАШ» представить макет вертольота КТ 112. Бойовий гелікоптер має два двигуни, що дозволяють йому виконувати польоти як в місті так і над морем, або над лісовою місцевістю. Він оснащений австрійськми двигунами Rotax-914, які дозволяють набирати швидкість до 200 км/год., висота польоту – до 4000 м. Бойова машина може бути оснащена протитанковими ракетами «Бар’єр-V» з лазерним наведенням або іншим протитанковим ракетним озброєнням.
Серед варіантів озброєння — ракети «Стріла-2» або «Ігла» для ураження літальних апаратів противника, а також кулемет ПКТ.
http://ukroboronprom.com.ua/
Стенд 3-Е81
Aselsan
Компанію Aselsan було створено у 1975 році з метою забезпечення турецьких збройних сил Turkish Armed Forces системами зв’язку за рахунок розвитку національних потужностей і мінімізації залежності від зовнішніх постачальників. Нині Aselsan займає 57-ме місце у топ-100 оборонних компаній світу и до 2023 року планує піднятися на 50-ту позицію. Aselsan – одна з найбільш потужних компаній оборонно-промислового комплексу Туреччини.
Портфоліо компанії містить засоби зв’язку та інформаційні технології, радіолокаційні системи та системи РЕБ, електрооптику, авіоніку, безпілотні системи, системи сухопутного та військово-морського озброєння, протиповітряної оборони, системи бойового управління, транспорт, безпеку руху, автоматизацію та медичні системи.
Серед представленого обладнання:
- cистеми для знешкодження БПЛА – Ihasavar;
- автомобільні ультракороткохвильові радіостанції;
- носимі радіостанції;
- портативні радіостанції;
- системи внутрішнього зв’язку і комутації ICS 6680 з підтримкою протоколу IP;
- авіаційні ультракороткохвильові радіостанції;
- автомобільні короткохвильові радіостанції;
- стаціонарні морські та короткохвильові радіостанції.
https://www.aselsan.com.tr
Стенд 3Е41
Digital and Analog Systems
Компанія D.A.S. (Digital and Analog Systems) пропонує обладнання для виявлення технічних каналів витоку інформації, для активного захисту переговорів, а також ручні й арочні металодетектори.
Серед пропонованих продуктів:
- шукач прихованих відеокамер WEGA-i;
- пошукова система Delta X;
- детектор нелінійних переходів ORION 2.4 HX;
- ручний металодетектор Garrett SuperScanner V;
- арочний металодетектор Garrett PD6500i.
https://www.das-ua.com
Стенд 1D22
Harris Corporation
Корпорація Harris виробляє засоби зв’язку, які є стандартом де-факто для армії США та інших армій країн НАТО. Модельний ряд засобів зв’язку виробництва Harris містить:
- КХ-радіостанції RF-7800H;
- УКХ-радіостанції RF-7800V;
- багатодіапазонні радіостанції RF-7850M;
- широкосмугові радіостанції RF-7800M;
- персональні радіостанції солдата RF-7850S;
- радіорелейні станції RF-7800W;
- апаратуру внутрішнього зв’язку RF -7800I;
- підсилювачі потужності, блоки живлення та аксесуари.
ТОВ «Радіо Сатком Груп» є офіційним представником корпорації Harris в Україні та проводить роботи з навчання персоналу, встановлення обладнання на техніку, гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання. ТОВ «Радіо Сатком Груп» також пропонує перетворювачі, блоки живлення, антени та інші аксесуари власного виробництва.
https://www.harris.com/
Стенд 1-B51
NVEC
Компанія є дистриб’ютором і продавцем товарів для мисливців та охоронних структур. У 2017 році NVEC вивели на український ринок лінійку тепловізійних прицілів і монокулярів під ТМ NVECTech останнього покоління на матриці VOx (оксид ванадію).
Висока якість зображення, надійність в експлуатації і гарантійний сервіс позитивно вирізняють прилади від аналогів. Гарантія на тепловізійні прилади NVECTech – 2 роки.
На виставці «Зброя та безпека» будуть представлені:
- Тепловізійний приціл NVECTech S50: дистанція виявлення – 3000 м, тип мікроболометру – неохолоджуваний VOx, роздільна здатність мікроболометру – 640×512, металевий корпус.
- Тепловізійний приціл NVECTech Х35: дистанція виявлення – 2000 м, тип мікроболометру – неохолоджуваний VOx, роздільна здатність мікроболометру – 384×288, металевий корпус.
- Тепловізійний монокуляр NVECTech Е6pro: дистанція виявлення – 3000 м, тип мікроболометру – неохолоджуваний VOx, роздільна здатність мікроболометру – 640×512.
- Тепловізійний монокуляр NVECTech Е3pro: дистанція виявлення – 2000 м, тип мікроболометру – неохолоджуваний VOx, роздільна здатність мікроболометру – 384×288.
http://nvec.com.ua/
Стенд 1-A21
Smart Defense
Відвідавши стенд Smart Defense на виставці, відвідувачі зможуть ознайомитися з передовими технологіями і готовими рішеннями у сфері захисту та контролю від таких флагманів галузі, як:
- CRISTANINI – компанія є орієнтиром безпеки й захисту в області дезактивації та детоксикації радіаційної, хімічної, біологічної та ядерної (РХБЯ) зброї;
- FLIR Systems Inc. – лідер у розробці інноваційних сенсорних рішень;
- Black Sage – одна з кращих компаній світу за автономним і сумісним програмним платформам для протидії БпЛА;
- VOTI Detection – канадська технологічна компанія, що спеціалізується на розробці і модернізації нових поколінь платформ для рентгенівського сканування і програмного забезпечення до нього;
- Fiber SenSys, Inc. – є провідним виробником рішень для периметральної охорони;
- Optim, LLC – розробляє і підтримує роботу сучасних ендоскопічних продуктів і аксесуарів;
- Morphix Technologies – американська компанія, пропонує прості й недорогі рішення для виявлення хімічних і біологічних загроз.
Стенд 3-H72
VD MAIS
НПФ VD MAIS – дистрибутор електронних компонентів і систем для українських підприємств оборонної промисловості та розробників авіаційно-космічної електроніки.
VD MAIS понад 20 років працює з підприємствами Національного космічного агентства України і ДК «Укроборонпром».
Компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник спеціалізованих компонентів і рішень для жорстких умов експлуатації, пропонуючи широкий спектр рішень:
- радіаційно стійкі мікросхеми;
- мікросхеми бортових інтерфейсів;
- СВЧ-компоненти;
- блоки живлення для екстремальних умов;
- системи гасіння ударів і вібрацій;
- роз’єми спеціального призначення;
- датчики ударів, прискорення, положення;
- дисплеї для жорстких умов експлуатації;
- устаткування для кліматичних випробувань;
- вбудовані системи.
http://vdmais.ua
Стенд 3-H51
Velmet ARMOR System
Velmet ARMOR System – це компанія, що займається виробництвом елементів захисту, тактовного спорядження й обладнання для полігонів. В асортименті: металева броня, мішені для полігонів, тактичне спорядження.
https://velmet.ua
Cтенд 3-E22
Перегони дронів та тестдрайв для всіх бажаючих
Ukrainian Association of Drone Racing (UADR/ОС) є партнером ХI Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ», у рамках якого буде проводитися унікальна подія UADR Time Attack (FPV Drone Racing). Пілотам потрібно буде подолати трасу з перешкодами на максимальній швидкості, переможцем стане пілот з найкращим часом. У змаганні візьмуть участь пілоти спортивних дронів з усієї України (Київ, Запоріжжя, Рівне, Харків, Одеса, Суми, Дніпро, Львів, Черкаси).
Основний майданчик UADR Time Attack – це понад 1000 м². Траса складається з перешкод, воріт, арок, прапорів, конструкцій. Безпеку на майданчику для польотів / майстер класів / тестів буде забезпечено якісною захисною сіткою (H = 8 м), а також бар’єрним огородженням із буферною зоною.
Майданчик «UADR Time Attack» складається за таких зон:
- зона 1 – дирекція гонки, зона пілотів, гоночний і тестовий трек для зразків техніки, дронів (будь-який відвідувач може спробувати управляти дронамі) – проводитться протягом 4 днів з інтервалом в 1–1,5 год. (залежно від активності бажаючих);
- зона 2 – стенди зі зразками техніки;
- зона 3 – зона глядачів;
- FPV-зона (First Person View).
Редакционный директор
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!
Обзор смартфона Oppo A40m (CPH2669): начало
Смартфон Oppo A40m приятно удивляет дизайном и набором некоторых компонентов, которые делают из него модель уверенного нижнего среднего класса. Разберемся в деталях
Nvidia GeForce RTX 5090D — видеокарта для китайского рынка. На 30% урезана производительность, частоты те же Nvidia видеокарта Китай
Видеокарта Nvidia GeForce RTX 5090D получила сниженные показатели в вычислениях с использованием тензорных ядер, где производительность упала с 3352 до 2375 TOPS
Continental показала автомобильные боковые окна работающие как дисплеи CES автомобиль дисплей разработка
Компания Continental анонсировала инновационную систему «Window Projection», которая может проецировать изображения на боковые стекла автомобилей.