Ректорське зібрання
22.05.08У роботі конференції взяли участь 18 ректорів із 14 країн світу: України, Росії, Білорусі, Словаччини, Німеччини, Латвії, Польщі, Молдови, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану, Сирії. У перший день роботи пройшло урочисте підписання Декларації конференції. Учасники визначили принципи організаційної діяльності конференції ректорів телекомунікаційних ВНЗ. Конференція буде збиратися один раз на рік під головуванням і при організації одного з вищих навчальних закладів, щоразу міняючи місце проведення (країну). Відповідно до Декларації конференції, ОНАЗ ім. О.С. Попова стала ВНЗ-депозитарієм, на базі якого будуть зберігатися установчі документи організації та архів Міжнародної постійно діючої конференції ректорів телекомунікаційних вищих навчальних закладів.
Конференцію створено з метою конкретизації та узгодження пріоритетних напрямків діяльності нової організації і зміцнення співробітництва між галузевими ВНЗ і МСЕ. Вона сприятиме розвитку і координації зв’язків ректорів вищих навчальних закладів і комплексному вирішенню проблем, що стоять перед ВНЗ телекомунікаційної спрямованості. Крім того, допомагатиме узагальненню та поширенню позитивного досвіду щодо організації навчального процесу, наукової роботи, підвищенню кваліфікації науково-педагогічних кадрів, а також удосконаленню системи безперервної освіти і дистанційного навчання. Конференція розроблятиме рекомендації для визначення загальних підходів і політики у вищий освіті, спрямованих на подальше вдосконалення навчального процесу і розвитку науки. Передбачається проведення координації комплексних наукових програм, сприяння використанню їхніх результатів у виробничій і соціальній сферах, а також розвитку наукової роботи студентів. У планах також – організація конференцій, семінарів стосовно питань вищої освіти і науки з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів. Крім того, передбачається зміцнення зв’язків ВНЗ із комерційними і некомерційними організаціями з питань практичної підготовки студентів, забезпечення зайнятості випускників.
Присутній на конференції перший заступник директора Держзв’язку Олександр Баранов представив динаміку розвитку телекомунікаційної галузі в Україні, особливо зупинившись на перспективах новітніх послуг зв’язку. Ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова Петро Воробієнко висвітлив історію виникнення ідеї створення такої міжнародної організації, її мету і шляхи розвитку. Особливістю конференції є те, що вона буде постійно діючою. Це пов’язано з діяльністю робочих груп, створених із представників ВНЗ-учасників. Представник МСЕ, начальник управління людськими ресурсами організації Ярослав Пондер поінформував про діяльність Союзу, наголосив на необхідності взаємодії ВНЗ і МСЕ в умовах розвитку інформаційного суспільства.
Під час роботи заходу були заслухані доповіді представників навчальних закладів України, Словаччини, Росії, Білорусі та ін., присвячені досвіду впровадження інформаційних технологій в систему освіти тощо. В рамках конференції пройшло засідання круглого столу «Пріоритетні напрямки взаємодії Міжнародної конференції ректорів телекомунікаційних ВНЗ із МСЕ». На засіданні обговорювалися, зокрема, ініціативи, озвучені на Консультаційній зустрічі з питань взаємодії між університетами і МСЕ у січні 2007 року в Женеві. Учасники заходу висловили думки з приводу підготовки та підвищення кваліфікації персоналу в сфері інфокомунікацій. Розглядалися також аспекти спільної участі в міжнародних програмах (VII рамкова програма, ТЕМPUS-TACIS та ін.).
На засіданні було затверджено емблему і прапор конференції. Рішенням конференції сформовано сім робочих груп, які займатимуться питаннями навчання в галузі телекомунікацій, розробкою термінології в сфері інфокомунікацій, організацією спільних наукових досліджень тощо. Наступне засідання конференції вирішено провести в Казахстані у квітні 2009 року.
Конференція – це практичне втілення ініціативи Адміністрації зв’язку України, підтримане Генеральним секретарем МСЕ Хамадуном Туре під час його робочого візиту в Україну в листопаді 2007 року. Захід відбувся під егідою МСЕ, Мінтрансзв’язку, Міністерства освіти і науки України, керівництва Одеси та Одеської області. Організований Держзв’язку і ОНАЗ ім. О.С. Попова захід підтримали генеральний спонсор компанія «УМЗ», спонсори – «Інтертелеком» і «Приватбанк». Інформаційну підтримку надали телекомпанії ICTV та «АТВ».
Web-droid editor

влажность:
давление:
ветер:

Обзор игрового ноутбука Lenovo Legion 5i 15IMH05: дуализм



Аналитики говорят о важности умения быть гибким, что в жизни, что в бизнесе. Рассматриваемый ноутбук Lenovo Legion 5i 15IMH05 – хороший пример того, как можно успешно работать на две стороны – и в работе, и в развлечениях

Viber дозволив блокувати дзвінки від невідомих контактів
Viber блокировка мессенджер обновлениеУ Viber з’явилась функція “Блокування невідомих абонентів”, користувачі не будуть отримувати дзвінки від невідомих контактів
Игровой смартфон Asus ROG Phone 5 стоит 35 000 грн в Украине
ASUS Republic of Gamers игры смартфон события в УкраинеКомпания ASUS начинает продажи в Украине нового игрового смартфона ROG Phone 5. Модель имеет очень впечатляющие характеристики и некоторые необычные решения
