Український розвідувальний дрон ZOOM працює навіть за активного РЕБ
22.10.24
На виставці Ministry of Defence of Ukraine у Києві українська компанія Frontline представила розвідувальний дрон ZOOM, який потенційно може замінити китайські дрони DJI Mavic. Після заборони експорту дронів з Китаю з 1 вересня Україна зіткнулася із необхідністю пошуку альтернативних рішень, особливо для розвідки. Дрон ZOOM розроблений на основі власної платформи зв’язку та управління “Герц”, що дозволяє виконувати завдання в умовах радіоелектронної боротьби.
Дрон оснащений 12-мегапіксельною камерою з чотириразовим оптичним збільшенням, що дозволяє проводити детальне спостереження та передавати якісне відео. Він може перебувати у повітрі до 40 хвилин, розвивати швидкість до 72 км/год та має тактичний радіус дії до 15 км. Дрон здатний утримувати позицію на висоті до 200 метрів навіть за відсутності GPS завдяки модулю візуальної навігації.
ZOOM включений до комплексу, що складається із наземної антени та пункту управління. Наразі дрон проходить фінальну кодифікацію та готується до серійного виробництва, при цьому його вартість обіцяють зробити порівнянною з ціною DJI Mavic.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Тест ноутбука Asus Zenbook S 14 UX5406S: ультра-компакт
Компанія Asus випустила оновлену модель у сімействі ноутбуків Zenbook S. Розглянута модель UX5406S отримала новий процесор Intel покоління Lunarlake. Чим цікавий лептоп і нові комплектуючі – розповімо далі.
Китай розробляє свої альтернативи Bluetooth та Wi-Fi Bluetooth Wi-Fi Китай розробка
Китай затвердив новий універсальний бездротовий протокол Star Flash, який обіцяє спростити управління пристроями та зміцнити технологічну незалежність країни, повідомляє The Register. Цей крок може значно вплинути на глобальний ринок технологій.
Сайти з піратським контентом в Україні все ще популярніші за офіційні сервіси інтернет події в Україні
Україна посіла шосте місце у світі за рівнем споживання піратського контенту, поступаючись США, Індії, Росії, Великій Британії та Канаді. Такі дані оприлюднив UABlockList із посиланням на Bloomberg.