Stellantis представила автопілот STLA AutoDrive адаптований для міських пробок
26.02.25
Stellantis представила STLA AutoDrive 1.0 – першу власну систему автоматизованого водіння, що забезпечує режим Hands-Free та Eyes-Off (SAE Level 3). Це дозволяє водієві не тримати руки на кермі та відволікатися на інші справи під час руху.
Система розрахована на міські пробки та працює на швидкостях до 60 км/год. Автомобіль самостійно керує, гальмує та стежить за трафіком, поки водій може дивитися фільми, відповідати на листи або просто спостерігати за дорогою.
STLA AutoDrive проста у використанні: за сприятливих умов система пропонує активувати автопілот, після чого бере керування на себе, контролюючи дистанцію, швидкість та траєкторію. Датчики оснащені автоматичним очищенням, що забезпечує стабільну роботу навіть уночі та у складних погодних умовах.
На більш високих швидкостях система працює в режимах Level 2 та Level 2+, що потребують уваги водія. Платформа STLA AutoDrive підтримує хмарне оновлення, дозволяючи додавати нові функції, включаючи Hands-Free та Eyes-Off на швидкостях до 95 км/год та автопілот для бездоріжжя.
При цьому в кожній країні система відповідатиме місцевим вимогам, включаючи обмеження використання смартфонів за кермом.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 – доступні флагманські технології



У Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 однаково гарні дисплеї, великі акумулятори, є підтримка оновлень софту протягом 6 років. Розкажемо докладніше, чим ще вони цікаві.

ViewSonic M1 Max – проектор з регулюванням корпусу на 360 градусів та живленням від павер банок ViewSonic проектор
ViewSonic M1 Max відтворює зображення з роздільною здатністю 1080p із застосуванням фірмової технології Cinema SuperColor. Акустична система – від Harman Kardon
Ввічливість у спілкуванні з ChatGPT коштує OpenAI мільйони доларів статистика штучний інтелект
Дослідження Washington Post у співпраці з Каліфорнійським університетом показало: створення одного електронного листа зі 100 слів потребує близько 0,14 кіловат-години енергії – цього вистачить, щоб живити 14 світлодіодних ламп