AOC C27G4H2 – 27-дюймовий вигнутий монітор із частотою 200 Гц та HDR10
16.05.25
Компанія AOC анонсувала новий вигнутий монітор C27G4H2, орієнтований на ігрове застосування. Модель вже з’явилася у продажу на китайській платформі JD.com за ціною 1499 юанів, однак у роздробі пристрій очікується за нижчою вартістю — близько 1099 юанів, що еквівалентно приблизно $153.
В основі пристрою – 27-дюймова панель Fast VA з роздільною здатністю Full HD (1920×1080 пікселів) та кривизною 1500R. Таке виконання розширює охоплення поля зору та створює ефект занурення. Заявлена частота оновлення складає 200 Гц, час відгуку – 1 мс (GtG). Монітор підтримує технологію Adaptive-Sync та сумісний як з відеокартами AMD, так і Nvidia.
AOC C27G4H2 відкалібрований на заводі: рівень точності передачі кольору Delta E — менше 2. Пристрій покриває 100% колірного простору sRGB і 93% DCI-P3, підтримує стандарт HDR10 і досягає пікової яскравості до 300 ниток. Це дозволяє відображати як яскраві, так і затемнені ділянки із збереженням деталізації.
Підставка регулюється по висоті на 120 мм, також передбачено нахил та поворот екрану. Монітор підтримує VESA-кріплення, що спрощує встановлення на стіну або кронштейн. З інтерфейсів – два порти HDMI 2.0, один DisplayPort 1.4 і аудіовиход 3,5 мм. Усі роз’єми забезпечують передачу HDR-контенту.
У моделі реалізовані технології захисту зору, включаючи усунення мерехтіння та фільтрацію синього світла, що знижує стомлюваність при тривалому використанні.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Топ новин 2025 року сайту hi-tech.ua
Традиційно щороку наша редакція підбиває підсумки. Найкращі пристрої за версією редакції ми показали нещодавно. Тепер настав час розповісти про топу новин сайту hi-tech.ua у 2025 році.
ПриватБанк в ко-партнерстві з Visa та за участю і амбасадорства NAVI запустили першу в Україні геймерську фінансову екосистему банк кіберспорт події в Україні
Найбільший український банк ПриватБанк разом із Visa та кіберспортивною організацією NAVI оголосили про створення першої в Україні фінансової екосистеми, заточеної під геймерів та кіберспорт.
Ноутбуки Samsung Galaxy Book 6 оснащені Intel Core Ultra Series 3 та мають автономність до 30 годин CES Intel Samsung ноутбук
Samsung представила нове покоління ноутбуків Galaxy Book 6, до якого увійшли моделі Galaxy Book 6, Galaxy Book 6 Pro та Galaxy Book 6 Ultra


