За 2023 рік в Монобанку зібрали втричі більше донатів для ЗСУ ніж торік

zsu shevron ua

 

У той час, як російські окупанти влаштовують терористичні акти проти цивільного населення, українці конвертують свою лють у донати та продовжують підтримувати захисників. Як свідчить статистика monobank, на другому році війни спостерігається збільшення переказів коштів на потреби ЗСУ.

 

Виходячи з зібраних даних, 2023 році донатів для ЗСУ стало на суму у 3 рази більше, ніж минулого року. За рік пересічні українці поповнили відповідні банки на 27,4 млрд. 2022 року сума таких зборів складала близько 8,5 млрд грн.

 

При цьому спостерігається збільшення як кількості донатів, так і приріст середньої суми пожертв українців. Так, кількість поповнень банок у 2023 році досягла 5,7 млн, проти 3 млн у 2022 році. У той же час, середня сума одного донату збільшилася з 258 грн. у 2022 році до 349 грн. у 2023 році.

 

Водночас у monobank підбили проміжні підсумки акції «Потруси ялинку». Як заявляє співзасновник банку Олег Гороховський, вже майже 500 тис. людей взяли участь в акції та потрясли віртуальну ялинку у додатку. Остаточні підсумки акції підбиватимуть 2 січня 2024 року.

 

russian war acts vs donates


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Ігрове кермо Logitech G29: спорткар на столі Logitech G29 Driving Force Racing Wheel

Розповімо про ігрове кермо Logitech G29 для ПК та PlayStation, а також доповнення у вигляді 6-ступінчастого перемикача передач Driving Force Shifter.


НовиниNews
| 07.40
Анонсовано одразу дві гри Tomb Raider
Tomb Raider 2025

На церемонії The Game Awards 2025 відбувся анонс одразу двох проектів про Лару Крофт. Йдеться про зовсім нову гру Tomb Raider: Catalyst

| 07.09
ПриватБанк в ко-партнерстві з Visa та за участю і амбасадорства NAVI запустили першу в Україні геймерську фінансову екосистему   
Visa Privatbank Navi

Найбільший український банк ПриватБанк разом із Visa та кіберспортивною організацією NAVI оголосили про створення першої в Україні фінансової екосистеми, заточеної під геймерів та кіберспорт.