В застосунку “Повітряна тривога” тепер можна задонатити на нову систему виявлення повітряних цілей
23.11.23
Застосунок “Повітряна тривога” тепер дозволяє користувачам здійснювати пожертви на систему виявлення повітряних цілей “Безпечне небо”.
За допомогою застосунку користувачі можуть здійснювати пожертви на інноваційні сенсори, які призначені для забезпечення ефективного захисту України. Ця система виявлення повітряних цілей є частиною ширшої ініціативи і має за мету підвищення рівня безпеки та обороноздатності України.
Збір коштів на систему “Безпечне небо” розпочався на фандрейзинговій платформі UNITED24, і користувачі застосунку “Повітряна тривога” можуть приєднатися до цього збору, натисканням на банер у застосунку.
За цим проектом стоїть мета зібрати кошти для закупівлі 12 500 сенсорів, що сприятиме поліпшенню системи безпеки та обороноздатності в повітрі над територією України.
«Безпечне небо» — це сучасна українська розробка, здатна виявляти навіть ті повітряні цілі, що летять на малих висотах, а також прогнозувати їх маршрут для подальшої нейтралізації. Завдяки штучному інтелекту система візуалізує напрямки, звідки можуть виникнути наступні загрози.
Нагадаю, застосунок «Повітряна тривога» розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажили вже понад 24 млн разів та активно використовують більш ніж 6 млн користувачів.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Akash System використовує алмази для охолодження процесорів у дата-центрах, космічній та військовій техніці процесор розробка
Akash System уклала меморандум із Міністерством торгівлі США, розраховуючи на $18,2 мільйона прямого фінансування та $50 мільйонів податкових пільг. Додатково стартап вже залучив 18 мільйонів доларів від венчурних інвесторів.
Bugatti W16 Mistral розігнався до 453,91 км/год і став найшвидшим родстером у світі автомобіль
Хоча Bugatti не розкрила, чи вносилися зміни до силової установки, автомобіль використав той же 8.0-літровий W16 двигун з чотирма турбінами та потужністю 1600 к.с.