Смартфон Xiaomi CIVI 2 Hello Kitty – версія на День закоханих за ціною $410
13.02.23
Xiaomi офіційно представила нову версію смартфона середнього класу CIVI 2. Випуск видання Hello Kitty присвячений Дню всіх закоханих.
У технічному плані новинка не відрізняється від оригінальної моделі, яка з’явилася у вересні 2022 року. Вона теж обладнана основною камерою роздільною здатністю 50 + 50 + 2 Мпікс, фронтальною 32 + 32 Мпікс і AMOLED-дисплеєм 6,55″ формату FHD+ з частотою кадрів 120 Гц.
Xiaomi CIVI 2 Hello Kitty має на борту чип Snapdragon 7 Gen 1, але доступний смартфон виключно в максимальній модифікації – 12 ГБ + 256 ГБ. Версії 8 ГБ + 128 або 256 ГБ не передбачені.

Ємність акумулятора склала 4500 мАгод, а потужність швидкої зарядки – 67 Вт.
Версія Hello Kitty має оригінальний малюнок на тильній панелі, червоний ободок основної камери, а в коробці з’явилися стікери Hello Kitty і стилізований чохол.
Вартість нової версії Xiaomi CIVI 2 не змінилася, якщо порівняти з оригінальною моделлю, і склала $410.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд смартфона Poco M8 Pro: можна дозволити більше
Poco M8 Pro 5G відразу впадає у вічі своїм розміром і прагненням виробника запропонувати більше, ніж зазвичай очікуєш від пристрою цієї цінової категорії. Він не зовсім черговий «середнячок»
Uklon працюватиме цілодобово ще у 7 містах України події в Україні сервіс таксі Уклон
Сервіс замовлення поїздок Uklon працюватиме цілодобово ще у семи містах України: Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі, Миколаєві, Сумах та Чернігові.
У monobank з’являться валютні операції з євро та доларами банк події в Україні фінанси
Український необанк monobank запустив у тестовому режимі послугу інвестування для валютних банок у доларах та євро


