Сервіс Google Play Games на ПК запускається в Європі, в тому числі і в Україні
28.05.23
Google продовжує розширювати географію доступності сервісу Google Play Games на ПК.
Бета-версія Google Play Games на ПК запускається в Європі, в тому числі в Україні. Загалом сервіс доступний вже в 56 країнах, пропонуючи доступ приблизно до сотні Android-ігор на комп’ютерах.
Для роботи з Google Play Games знадобиться 4-ядерний процесор, 8 ГБ ОЗП, 10 ГБ вільного місця на накопичувачі та як мінімум Windows 10 (v2004). Для роботи достатньо вбудованого GPU Intel UHD Graphics 630 або аналогічного, проте Google рекомендує «GPU ігрового класу», наприклад Nvidia GeForce MX450 й «8 логічних ядер».
Спочатку сервіс почав працювати у статусі бета-версії у Гонконгу, Південній Кореї, Тайвані, Таїланді та Австралії. Потім він з’явився у США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Індонезії, Філіппінах, Малайзії та Сінгапурі.
Щоб випробувати Android-ігри на ПК, потрібно завантажити та встановити бета-версію Google Play Games з офіційного сайту проекту.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд смартфона Poco M8 Pro: можна дозволити більше
Poco M8 Pro 5G відразу впадає у вічі своїм розміром і прагненням виробника запропонувати більше, ніж зазвичай очікуєш від пристрою цієї цінової категорії. Він не зовсім черговий «середнячок»
Китай заборонив електромобілі із прихованими дверними ручками автомобіль блокування електротранспорт Китай
Китай запроваджує новий стандарт безпеки для автомобілів, що забороняє приховані дверні ручки. Стандарт набуде чинності 1 січня 2027 року
SpaceX купила xAI Ілон Маск став першою людиною у світі зі статком понад $850 млрд SpaceX бізнес Ілон Маск
Після злиття SpaceX оцінюється в $1 трлн, xAI — $250 млрд, а частка Маска в об’єднаній структурі становить 43%, що оцінюється в $542 млрд.


