Монітор Dell UltraSharp U2424H з IPS і Full HD має частоту 120 Гц і ціну $340
30.10.23
Dell анонсувала новий монітор – UltraSharp U2424H, який вирізняється підвищеною частотою оновлення.
Монік Dell UltraSharp U2424H обладнаний дисплеєм діагоналлю 23,8″ з матрицею IPS формату Full HD (1920 x 1080). У порівнянні з попередником частота оновлення кадрів зросла удвічі та склала 120 Гц.
Панель підтримує 8-бітну глибину кольору і має відгук у 5 мс (GtG). Коефіцієнт контрастності становить 1000:1, яскравість – 250 кд/м2, а охоплення колірного діапазону DCI-P3 досягає 85%. Також відзначимо точність передачі Delta E <2.
Для підключення комп’ютерів та ігрових консолей Dell UltraSharp U2424H отримав по одному роз’єму DisplayPort 1.4 і HDMI 1.4. Крім того, монітор має порт USB-C з підтримкою швидкої зарядки потужністю 15 Вт.
Вартість монітора Dell UltraSharp U2424H склала $340. Продажі вже почалися.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
![Articles](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/arrow.png)
Огляд клавіатури Logitech G PRO X TKL RAPID: тонкі налаштування
![views](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/icons/eyeglasses.png)
![comments](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/icons/speach.png)
![Logitech G PRO X TKL RAPID](https://hi-tech.ua/wp-content/uploads/2025/02/logitech-g-pro-x-tkl-rapid-21-300x225.jpg)
Нова клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID не просто пропонує фірмово високу якість та механічні перемикачі. Вона також дає змогу змінювати деякі параметри спрацьовування кнопок. Розкажемо докладніше
![News](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/arrow.png)
Відеокарту AMD Radeon RX 9070 представлять 28 лютого AMD відеокарта події у світі
Компанія AMD оголосила про майбутню презентацію відеокарт нового покоління, створених на базі архітектури RDNA 4.
Хакери з росії використовують активатор Windows KMS для крадіжки персональних даних українців війна хакер
Дослідники EclecticIQ виявили кібератаки, що розпочалися наприкінці 2023 року, які пов’язують із угрупованням Sandworm (APT44).