Hyundai розробила вбудовану систему пожежогасіння батарей електромобіля

Hyundai Mobis battery fireprotect

 

Hyundai Mobis представила розробку в галузі безпеки електромобілів – батарейну систему, здатну локалізувати спалах на рівні окремого осередку. Інженери компанії акцентують увагу на тому, що це перша технологія, яка не лише уповільнює тепловий розгін, а й перешкоджає його поширенню на сусідні елементи.

 

При перегріві або займанні окремого осередку система автоматично розпорошує вогнегасну речовину безпосередньо в зону ризику. Механізм побудований на трьох компонентах: апаратній частині, що включає сам пристрій пожежогасіння та трубки подачі речовини всередині батарейного блоку, модулі управління (BMS), а також програмному забезпеченні, яке в режимі реального часу відстежує температурні, електричні та механічні параметри, визначає осередок та активує захист.

 

На один акумуляторний блок передбачений об’єм речовини, який можна порівняти з п’ятьма стандартними домашніми вогнегасниками масою по 3,3 кілограма. За заявою Hyundai Mobis, склад відрізняється високою здатністю проникати в конструкцію осередків, ефективно відводити тепло та ізолювати вогнище. Крім того, він не загрожує здоров’ю людини і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

 

У компанії уточнили, що вже подано три патентні заявки, що охоплюють конструктивні елементи батарейного модуля, так і систему подачі речовини під тиском. Розробку планують запроваджувати як на внутрішньому, так і зарубіжних ринках.

 

Віце-президент R&D-напряму по батарейних системах Hyundai Mobis Пак Йон Джун заявив, що в умовах зростання ємності акумуляторів і збільшення дальності ходу електромобілів вимоги до систем безпеки стають все більш жорсткими. За його словами, компанія має намір і надалі посилювати інтеграцію апаратних та цифрових рішень у цій сфері, щоб відповідати міжнародним стандартам.

 

Також стало відомо, що Hyundai Mobis знаходиться на завершальному етапі розробки матеріалу на основі алюмінію та холодоагенту, призначеного для ефективного відведення тепла. Йдеться про так звану «пульсуючу теплову трубку», яку планують розміщувати між осередками акумуляторів для стабілізації температури, особливо під час інтенсивної зарядки.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд смартфона Poco M8 Pro: можна дозволити більше Poco M8 Pro 5G

Poco M8 Pro 5G відразу впадає у вічі своїм розміром і прагненням виробника запропонувати більше, ніж зазвичай очікуєш від пристрою цієї цінової категорії. Він не зовсім черговий «середнячок»


НовостиNews
| 07.28
Стали відомо, хто буде наступними ведучими The Grand Tour  
The Grand Tour new actors 2026

The Grand Tour розпочинає новий розділ після прощального випуску у вересні 2024 року, в якому шоу покинули Джеремі Кларксон, Річард Гаммонд та Джеймс Мей

| 19.20
Starlink Direct to Cell почне працювати в Євросоюзі – дзвінки через супутник прямо зі смартфона  
Starlink bad space photo

Іспанський оператор MasOrange уклав угоду зі SpaceX та отримав дозвіл регулятора на використання виділеного спектру для тестування супутникового зв’язку, що працює безпосередньо зі смартфонами