Google представила генеративний ШІ для індустрії охорони здоров’я – MedLM. Він обробляє діалоги між лікарями та пацієнтами
22.12.23Google анонсувала випуск нового пакету моделей штучного інтелекту MedLM, спрямованих на використання в галузі охорони здоров’я та медицини. Рішення вже доступне клієнтам Google Cloud у США та деяких інших країнах.
MedLM включає дві моделі, базовані на раніше представленій Med-PaLM 2: більша для вирішення складних завдань і середня, яка спрощує масштабування. Зазначається, що різні моделі оптимально підходять для конкретних сценаріїв використання, таких як узагальнення діалогів або пошук ліків.
Кілька медичних компаній вже тестують та інтегрують рішення Google. Наприклад, мережа лікарень HCA Healthcare використовує MedLM для автоматизації створення медичних висновків на основі діалогів між лікарем та пацієнтом. Компанія BenchSci додала ШІ до своєї платформи для прискорення доклінічних досліджень.
Google також розпочала співпрацю з Accenture і Deloitte для впровадження MedLM у медичні установи, щоб оптимізувати робочі процеси, підвищити швидкість ухвалення рішень і поліпшити досвід пацієнтів.
У найближчі місяці Google планує додати до MedLM моделі, засновані на нещодавно представленому ШІ Gemini, і продовжувати вдосконалювати технології штучного інтелекту для галузі охорони здоров’я.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Akash System використовує алмази для охолодження процесорів у дата-центрах, космічній та військовій техніці процесор розробка
Akash System уклала меморандум із Міністерством торгівлі США, розраховуючи на $18,2 мільйона прямого фінансування та $50 мільйонів податкових пільг. Додатково стартап вже залучив 18 мільйонів доларів від венчурних інвесторів.
Bugatti W16 Mistral розігнався до 453,91 км/год і став найшвидшим родстером у світі автомобіль
Хоча Bugatti не розкрила, чи вносилися зміни до силової установки, автомобіль використав той же 8.0-літровий W16 двигун з чотирма турбінами та потужністю 1600 к.с.