Google дозволить входити у акаунт через PIN-код або біометричну ідентифікацію
09.05.23
Google продовжує реалізацію своєї концепції «Безпечне майбутнє — без паролів». Для входу в облікові записи стало доступним використання ключів доступу.
Під ключами розумується локальний PIN-код або власна біометрична ідентифікація пристрою (відбитки пальця чи ідентифікатор обличчя).
Ці біометричні дані не передаються Google (або будь-якій іншій третій стороні), а ключі доступу зберігаються лише на пристроях самих користувачів. Ключі зберігатимуться на будь-якому сумісному обладнанні (наприклад на iPhone з iOS 16 і пристроях з Android 9), а передавати їх на інші пристрої можна за допомогою таких служб, як iCloud або менеджерів паролів Dashlane і 1Password.
Після того, як користувач додасть ключ доступу до акаунту Google, платформа почне запитувати його під час входу в систему або при виявленні потенційно підозрілої активності, яка потребує додаткової перевірки.
Якщо користувач підозрює, що хтось інший може отримати доступ до облікового запису або втратив пристрій, на якому зберігався ключ доступу, можна негайно видалити його в налаштуваннях облікового запису.
Впровадження ключів доступу займе деякий час, тож облікові записи Google підтримуватимуть інші методи входу у найближчому майбутньому.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Ultra (SM-X926B): багато
Новий планшет Samsung Galaxy Tab S10 Ultra отримав великий 14,6”-екран, топовий процесор Mediatek Dimensity 9300 та стілус S Pen. Спробуємо розібратися для чого такий девайс
Розумний годинник Nubia Watch GT з AMOLED-дисплеєм має автономність до 15 днів смарт-годинник
Годинник Nubia Watch GT підтримує понад 100 спортивних режимів та оснащений двочастотною GPS-навігацією для більш точного відстеження маршрутів.
Розробники ChatGPT випустять свій браузер для конкуренції з Google Chrome браузер розробка штучний інтелект
OpenAI продовжує розвивати свої технології, зміцнюючи позиції на ринку штучного інтелекту та прагнучи конкурувати з такими гігантами, як Google.