Інтерв’ю із розробниками WeStudy – мультисервісної платформи для створення та продажу курсів
12.09.22Сьогодні ми будемо спілкуватися із розробниками мультисервісної платформи для інфобізнесу WeStudy. З нами на зв’язку два із чотирьох братів Рижкових – засновників компанії ТОВ «ВіСтаді».
Ростислав – головний директор та програміст компанії, з нього і почнемо.
Розкажіть, про що ваша платформа.
Ми створили мультифункціональну цифрову платформу для ведення інфобізнесу: запуску, продажу та проведення онлайн-курсів та тренінгів. Ми інтегрували багато сервісів до єдиного електронного кабінету: система CRM, віртуальна навчальна среда із потужним функціоналом (зберігання матеріалів та відео на захищеному хмарному сховищі, тестування із підтримкою фото та відео відповідей, налаштування розкладу, стоп-уроки, інтеграція з YouTube, Zoom, Google Meets, Microsoft Teams, створення та оцінка завдань, відстежування прогресу навчання), телеграм бот, розсилка електронних листів, мессенджер, система автоматизованої оплати, конструктор сайту.
Яка модель монетизації у Вашої платформи?
У нас передплата за користування. Наші ціни найдемократичніші на ринку. Мало того, місяць безкоштовного періоду користування у пакеті «Елітний». Після місяця безкоштовного користування клієнти обирають, чи залишатися на цьому тарифі, чи переходити до «Базового» чи «Елітного+».
Як з’явилася ідея створити ваш сервіс, що стало причиною/стимулом?
Ми багато думали про створення окремого сервісу для інфобізнесу, проте здебільшого продовжували працювати над проектами цифровізації державних університетів України. Стимулом для WeStudy Online став початок війни в Україні. На нашу думку, користуватися програмними продуктами, які було розроблено в країні агресорці – неприпустимо та аморально для українця. Проте не завжди є технічна можливість перейти на нормальні аналоги з відповідними функціональностями – бо їх зазвичай просто немає на нашому ринку, чи вони дуже складні в опануванні через відсутність української локалізації та інші фактори. Тому ми вирішили створити сервіс, який би максимально задовольняв саме український інфобізнес. Створено українцями для українців.
Ми знаємо, що у Вас вже багато клієнтів, досить відомих онлайн шкіл запустилися на WeStudy. Але що саме кажуть ваші клієнти?
З моменту запуску проекту, я не пригадаю дня, щоби у нас не відбувалося реєстрації на платформі. Різно кажуть. Щоб всього зараз не переказувати, деякі відгуки та посилання на інфобізнеси з Вашого дозволу можемо розмістити на додаток до текстового варіанту інтерв’ю. Від себе особисто і нашої команди взагалі я б хотів висловити свою щиру благодарність нашим улюбленим клієнтам за терпіння, розуміння та підтримку нашого сервісу. Особливо першим клієнтам, з якими ми разом виходили на MVP – Ви підказували нам, що треба, змогли довіритися нам і, сподіваюся, ми здійснили ваші очікування. Ми прислухаємося до побажань клієнтів і намагаємось максимально швидко налаштовувати ті функціональності, які наразі є актуальними та затребуваними. Я досі згадую той день, коли перша клієнтка зробила передплату на три роки – максимально можливий термін. Це — довіра. Найвища оцінка нашої роботи. І це не одиничний випадок, скажу по секрету…
Так, наші клієнти знають – якщо ми пообіцяли, що скоро вийде оновлення – то значить воно обов’язково вийде. Якщо брати ті функціональності, що були на початку MVP та зараз – то просто небо та земля. Наші клієнти та клієнтки перевіряють наші обіцянки на практикі. За це ми їх і любимо, і сподіваюся, вони нас також.
Розкажіть, що ви змінили з моменту виходу на MVP. Які оновлення ви вже зробили?
У нас щотижня по два-три оновлення. Все вже й не перелічу. Проте із таких потужних що нещодавно були:
- підключили 4 платіжні системи (LiqPay, Monobank, WayForPay, Fondy);
- налаштували систему виділених серверів – для безпечного зберігання даних клієнтів;
- налаштували багатоетапну систему доступів для менеджерів;
- встановили систему сортування юзерів за групами та мітками;
- переробили менеджер курсів – наш відділ UI/UX без перебільшення дива створивши там.
Все не перелічиш, одним словом.
Які оновлення ще плануються?
Дуже багато чого планується. Не все можна й розповідати. Але з того, що вісь-вісь має вийти:
Конструктор сайту. І це не просто оновлення буде, це реально новий сервіс. Потужний, який може і буде жити своєю окремою життям, але буде входити в наші вже визначені тарифи WeStudy. Зараз всі наші зусилля на цей проект. Лендінг сайту, лендінги курсів – це все заграє новими фарбами. Воно і зараз досить гарно все виглядає, але тільки уявити можна що це буде з тими можливостями, що відкриються з новим конструктором сайту!
Ще одне оновлення, яке можна анонсувати і воно планується невдовзі після конструктора сайту – це Кабінет Партнера WeStudy. Це буде головний інструментарій для партнерської програми. Кожен бажаючий користувач зможе пройти авторизацію та зареєструватися в якості партнера та отримати унікальне партнерське посилання, за яким будуть фіксуватися клієнти, яких долучив цей партнер. Умови партнерської програми наразі не розголошуються, проте я від себе скажу – що це буде більш ніж прийнятно. Партнер буде отримувати процент з платежів у період до року підписки клієнта, якого було наведено цим партнером. Розподіл платежів буде відбуватися прозрачно через партнерські можливості платіжної системи Fondy.
На завершення, щоб ви ще хотіли анонсувати?
Ми ухвалили рішення запровадити онлайн спілкування через трансляції на YouTube та інших ресурсах кожної п’ятниці, о 19.00. Час може змінюватися, про що ми будемо повідомляти окремо. На цих трансляціях ми наживо будемо розглядати різні цікаві кейси, розповідати про оновлення, вчити користуватися функціональностями, відповідати на запитання клієнтів і просто спілкуватися з ними. Тому ми всіх запрошуємо долучатися до нашого каналу WeStudy в YouTube, підписуватися на нього та слідкувати за цікавими відео та трансляціями.
Тут ми маємо кілька запитань від глядачів трансляції.
Входять до тарифів конструктор сайту та дисковий простір. Скільки простору закріплено за тарифами?
Так, у наші тарифи входять як конструктор сайту, так і CRM система, редактор курсів. У базовому тарифі у нас 25 гігабайт простору, у Єлітному – 150 гігабайт, у Єлітному+ 350 гігабайт.
Наступне питання: як можна опанувати вашу платформу?
Насправді, ми багато працювали над юзер-френдлі інтерфейсом. Інтуїтивно можна опанувати. Проте на всякий випадок ми створили ще й безкоштовні курси по роботі з нашою платформою. На них дуже легко підписатися – після реєстрації в персональному кабінеті просто оберіть вкладку «допомога» та перейдіть за посиланням на лендінг курсів з роботи з платформою. Курси ми розробляли таким чином, що шкірна лекція – це як окрема відповідь на найпоширеніший питання. Таким чином, немає необхідності проходити всі лекції курсу, а просто обирати ті, за якими є питання.
На завершення, нагадуємо що продовжити спілкування із розробниками може кожен зацікавлений – щоп’ятниці о 19.00, під час трансляцій каналуWeStudy
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Ultra (SM-X926B): багато
Новий планшет Samsung Galaxy Tab S10 Ultra отримав великий 14,6”-екран, топовий процесор Mediatek Dimensity 9300 та стілус S Pen. Спробуємо розібратися для чого такий девайс
Xiaomi у 2025 році представить свій 3-нм чіп для конкуренції з Qualcomm та MediaTek процесор смартфон
Передбачається, що перший 3-нм чіп Xiaomi дебютує в одному з флагманських смартфонів, можливо, у Xiaomi 16
ШІ Google Gemini отримав підтримку голосових команд у Spotify для пошуку та відтворення музики Google Spotify штучний інтелект
Google удосконалює можливості голосового помічника Gemini, додаючи підтримку Spotify. Тепер користувачі можуть шукати, відтворювати та переглядати музику за допомогою голосових команд