Відеокарта ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming вийшла у версії із пам’яттю GDDR6X
03.11.22
ASUS стала першим AIB-партнером NVIDIA, який офіційно представив відеокарту GeForce RTX 3060 Ti із пам’яттю GDDR6X. Компанія підготувала до випуску дві моделі серії TUF Gaming: із заводським розгоном та без нього.
Оновлена GeForce RTX 3060 Ti не відрізняється від попреденього покоління. Обидві моделі оперують 4864 ядрами CUDA, 152 тензорними та 38 RT-ядрами. В той самий час 8-гігабайтний відеобуфер нової відеокарти набраний мікросхемами GDDR6X з ефективною частотою 19 ГГц, що збільшило його пропускну здатність з 448 до 608 Гбайт/с.
Система охолодження ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming із пам’яттю GDDR6X успадкована від випущених раніше версій. Штатна частота графічного ядра у модифікації TUF-RTX3060TI-8GD6X-GAMING дорівнює 1665 МГц, а у випадку моделі TUF-RTX3060TI-O8GD6X-GAMING цей параметр збільшено до 1755 МГц. Додаткове джерело живлення підключається через два 8-контактні роз’єми.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Ajax DoorBell: дійсно розумний та захищений відеодзвінок



Новий пристрій від Ajax Systems є представником популярних сьогодні «розумних» дверних дзвінків. Але як і всі девайси компанії, Ajax DoorBell отримав цілий ряд можливостей, які вигідно вирізняють його з-поміж інших і при цьому роблять важливим елементом системи безпеки.

У Google Play за рік стало вдвічі менше програм Google додаток
Водночас кількість додатків у Apple App Store трохи зросла – з 1,6 мільйона до 1,64 мільйона.
Colin McRae Rally і DiRT – до побачення! Codemasters не продовжуватиме розробку нових гоночних симуляторів бізнес ігри розробка
Британська студія Codemasters, відома серіями Colin McRae Rally та DiRT, повідомила про припинення розробки нових ралійних симуляторів.