Український фонд стартапів, міністерства та USAID оголосили відбір українських стартапів на конференцію TechCrunch Disrupt 2023
09.08.23
Український фонд стартапів разом з Ukrainian bridge та Techosystem, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України, Генерального консульства в Сан-Франциско та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошують про початок відбору українських стартапів на участь в делегації на конференцію стартапів TechCrunch Disrupt 2023.
За результатами конкурсу, комісія у складі експертів з бізнесу, венчуру, IT екосистеми, а також представників Міністерства Цифрової трансформації України, Міністерства економіки України та Агентства США з міжнародного розвитку USAID, обере 10 стартапів для участі у цьогорічній делегації від України на TechCrunch Disrupt 2023.
Кого шукають
Головні вимоги до стартапів при відборі:
- початковий етап проєктів (Pre-Seed, Seed або Series A),
- наявність функціональних прототипів для демонстрації продуктів,
- англомовні засновники або представники команд.
Особлива увага – на позиціювання стартапів. Проєкти мають бути зареєстровані та здійснювати свою діяльність в Україні та підкреслювати своє українське походження у публічній комунікації: від соціальних медіа до профільних відкритих джерел, як Crunchbase, Pitchbook тощо, та ЗМІ.
Окрім цього, при відборі журі звертатиме увагу на перспективу залучення інвестицій, наявність перших користувачів, а також роль участі у конференції для кожного стартапу.
Яка програма цьогоріч
У програмі TechCrunch Disrupt 2023 вказані напрямки, за якими будуть розподілені учасники та спікери з індустрій, серед них – SaaS, ШІ-технології, кібербезпека, фінтек, хардвер, космічні технології тощо.
Українські стартапи, які ввійдуть до складу делегації, будуть представлені окремою “алеєю”, де кожен проєкт зможе презентувати свій стенд та взяти участь у презентації технологічної екосистеми України на сцені для відвідувачів події.
Також у програмі заплановані власні івенти – закриті зустрічі із венчурними інвесторами, урядовцями та українськими стартапами для обговорення подальшого розвитку технологічної екосистеми України.
Як взяти участь у відборі
Для того, щоб стартапам взяти участь у відборі, необхідно заповнити заявку, що буде розглянута комісією на відповідність умовам конкурсу. Якщо проєкт відповідає всім вимогам – його запрошують до участі у публічному пітчингу для презентації стартапу українським та іноземним експертам. За результатами пітчинг-сесій журі обере 10 компаній, які долучаться до української делегації на TechCrunch Disrupt 2023.
Дедлайн подачі заявок від стартапів – до 20 серпня 2023 року.
Публічний пітчинг відбудеться 23 серпня 2023 року.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Тест ноутбука Asus Zenbook S 14 UX5406S: ультра-компакт
Компанія Asus випустила оновлену модель у сімействі ноутбуків Zenbook S. Розглянута модель UX5406S отримала новий процесор Intel покоління Lunarlake. Чим цікавий лептоп і нові комплектуючі – розповімо далі.
ЗМІ дізналися характеристики нових відеокарт Nvidia RTX 50-ої серії до презентації Nvidia відеокарта
Nvidia представить відеокарти GeForce RTX 5000 серії вже 6 січня, а в Європі – 7 січня, на виставці CES 2025 в Лас-Вегасі (США). У медіа вже з’явилися перші витікання технічних характеристик нових прискорювачів.
Android XR – нова операційна система для конкурента Apple Vision Pro від Google Google Андроід віртуальна реальність
Google представила Android XR, платформу для пристроїв розширеної (AR) та віртуальної реальності (VR), повертаючись на ринок після закриття проектів Google Glass та Daydream