Топ-товарів на Rozetka з 2010 по 2023 роки: від фотоапаратів до вологих серветок та павербанків
17.06.23
Порівняльний огляд з 2015-го:Бездонная бочка: сравнительный обзор семи внешних аккумуляторов
Український інтернет-магазин Rozetka з нагоди 18-річчя підготував аналітику про найпопулярніші товари та категорії товарів в інтернеті за 2010-2023 рр.
До 2016-го найпопулярнішою категорією товарів були комп’ютери та ноутбуки. Потім їх змінили смартфони, телевізори та електроніка, які раніше посідали 2 позицію в рейтингу. А від початку повномасштабної війни у 2022-му найбільший попит серед усіх категорій мають товари для дому.

Не менш цікавим є рейтинг окремих товарів — у 2010-му в моді були фотоапарати, які поступово “з’їли” смартфони. Найбільшою популярністю найдовше користувалися карти пам’яті (2012-2015), а у 2016-му в топ вийшли павербанки, які утримували позицію до 2018-го. З початком пандемії коронавірусу у 2020-2021 рр. рейтинг найпопулярніших товарів очолили вологі серветки, а після повномасштабного вторгнення, обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури та блекаутів, лідерство в топі повернулося до павербанків.

Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд смартфона Poco M8 Pro: можна дозволити більше
Poco M8 Pro 5G відразу впадає у вічі своїм розміром і прагненням виробника запропонувати більше, ніж зазвичай очікуєш від пристрою цієї цінової категорії. Він не зовсім черговий «середнячок»
Moto G77 та Moto G67 – середні смартфони з дисплеями AMOLED 120 Гц та камерами 108 Мпікс Motorola смартфон
Motorola офіційно анонсувала два нових середньобюджетних смартфони – Moto G77 та Moto G67. Обидві моделі мають багато спільного, проте старша версія отримала продуктивніший процесор, кращу камеру.
Київстар планує купити сервіс Tabletki.ua бізнес Київстар
Антимонопольний комітет України після кількох спроб дав дозвіл ПрАТ «Київстар» на отримання контролю за власником сервісу Tabletki.ua


