Статистика: у ігри Diablo вже зіграли понад 100 мільйонів гравців
13.06.24
Diablo по праву вважається однією з найпопулярніших та культових ігрових франшиз.
Перша частина серії вийшла в 1996 році, і з того часу кожна нова гра Diablo викликає велику увагу геймерів. З роками франшиза стає лише популярнішою. Blizzard повідомила, що всі частини Diablo, включаючи четверту, яка вийшла рівно рік тому, залучили понад 100 мільйонів гравців.
Ця цифра не відображає кількість проданих копій, так як різні частини Diablo лунали у всіляких акціях, а Diablo IV нещодавно стала доступна в сервісі Xbox Game Pass, де викликала справжній фурор.
Blizzard не приховує своїх далекосяжних планів на розвиток всесвіту Санктуарія, тому немає сумнівів, що Diablo попереду довге життя.
Розробники дякують геймерам за те, що вони приєдналися до винищення полчищ демонів.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд смартфона Poco M8 Pro: можна дозволити більше
Poco M8 Pro 5G відразу впадає у вічі своїм розміром і прагненням виробника запропонувати більше, ніж зазвичай очікуєш від пристрою цієї цінової категорії. Він не зовсім черговий «середнячок»
Смартфон Samsung Galaxy A07 5G з екраном 120 Гц і 6000 мАч коштує $140 Samsung смартфон
Samsung офіційно анонсувала смартфон Galaxy A07 5G – нову модель доступної A-серії, в якій виробник робить ставку на велику батарею
Microsoft Maia 200 – ШІ-чіп з 216 ГБ HBM3e, TDP 750 Вт та 10 PFLOPS Microsoft процесор штучний інтелект
Microsoft офіційно анонсувала свій серверний ШІ-прискорювач Azure Maia 200 – чіп другого покоління лінійки Maia, розроблений спеціально для інференсу моделей штучного інтелекту


