Спрощену систему оподаткування для українських провайдерів не підтримано. Монополії не буде
22.03.24
Останнім часом окремі великі телеком-оператори та низка чиновників в Україні активно просувають ідею скасування спрощеної системи оподаткування для постачальників послуг доступу до Інтернету.
Наголошується на незаконності скасування спрощенки для операторів, які надають послуги інтернет-доступу і при цьому не здійснюють інші види діяльності, що суперечать можливості використання єдиного податку.
Такий крок не лише призведе до монополізації ринку з відповідним зростанням споживчих тарифів, а й загрожуватиме безпеці електронних комунікацій, адже “секретом” стійкості вітчизняних мереж під час війни є їхня децентралізація та значна кількість операторів – представників малого бізнесу з українськими власниками.
Державна податкова служба ще у листопаді 2023 року направила звернення до Міністерства фінансів України з пропозицією розглянути це питання Експертною радою з підготовки узагальнюючих податкових консультацій та надала тези до проекту рішення щодо неможливості постачальникам електронних комунікаційних послуг бути платником єдиного податку.
Експертна рада при Мінфіні на своєму засіданні 21 березня зняла з розгляду питання щодо підготовки податкової консультацій у цій сфері, тож ситуація в галузі поки що залишається без змін.
Разом з тим, для остаточного вирішення проблеми необхідна подальша робота профільних державних органів та представників операторів щодо створення робочого механізму інформування податківців про види діяльності операторів.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Akash System використовує алмази для охолодження процесорів у дата-центрах, космічній та військовій техніці процесор розробка
Akash System уклала меморандум із Міністерством торгівлі США, розраховуючи на $18,2 мільйона прямого фінансування та $50 мільйонів податкових пільг. Додатково стартап вже залучив 18 мільйонів доларів від венчурних інвесторів.
Bugatti W16 Mistral розігнався до 453,91 км/год і став найшвидшим родстером у світі автомобіль
Хоча Bugatti не розкрила, чи вносилися зміни до силової установки, автомобіль використав той же 8.0-літровий W16 двигун з чотирма турбінами та потужністю 1600 к.с.