ASUS анонсувала початок продажів моніторів ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ в Україні
30.12.22
Компанія ASUS повідомила про початок продажів в Україні ігрових моніторів ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ. Монітор ASUS ROG Swift OLED PG42UQ має 42-дюймовий екран, а ROG Swift OLED PG48UQ – 48-дюймовий.
Ці моделі мають OLED-панелі з роздільною здатністю 4K. Обидві характеризуються часом реакції матриці 0,1 мс, підтримують технологію HDR10 та забезпечують охоплення 98% колірного простору DCI-P3. Максимальна частота оновлення екранів складає 138 Гц, контрастність – 135000:1, а максимальна яскравість зображення – 900 кд/м².
На відміну від стандартних глянсових OLED-панелей, панелі в даних моніторах отримали спеціальне мікротекстурне антиблікове покриття, що мінімізує можливі відблиски. Заявлена підтримка Adaptive Sync та NVIDIA G-SYNC.
Монітори мають кастомний радіатор зі збільшеною площею розсіювання тепла. Таке рішення дозволяє знизити робочу температуру на 8% та забезпечити стабільну роботу.
В пристроях доступно по два роз’єми HDMI 2.1 з підтримкою Variable Refresh Rate и Auto Low-Latency, два роз’єми HDMI 2.0, один роз’єм DisplayPort 1.4 та концентратор USB. Також в моніторах міститься інтегрована акустична система від Harman Kardon із двома 10-ватними динаміками та 15-ватним сабвуфером.
На старті продажу монітори ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ ексклюзивно доступні в інтернет-магазині «Розетка» за ціною 76999 грн та 79999 грн, відповідно.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A40m (CPH2669): початок
Смартфон Oppo A40m приємно вражає дизайном та набором деяких компонентів, які роблять із нього модель впевненого нижнього середнього класу. Розберемося в деталях
VLC плеєр зможе генерувати автоматичні субтитри до відео за допомогою ШІ додаток оновлення штучний інтелект
На виставці CES 2025 компанія VideoLAN анонсувала нову функцію для медіаплеєра VLC, що дозволяє автоматично створювати та перекладати субтитри з використанням штучного інтелекту.
Найпопулярніші статті Вікіпедії у 2024 році серед українців: Сирський, Україна та Усик – лідери інтернет події в Україні
Серед персоналій сучасності помітний інтерес на Вікіпедії викликали матеріали про Ірину Фаріон, Президента України Володимира Зеленського, співачку Klavdia Petrivna та письменницю Ліну Костенко