Огляд мишки Logitech MX Anywhere 3: без застережень
11.01.21
Logitech продовжує активно розвивати лінійки периферійних пристроїв. Дуже утилітарна термінологія, але дотримуючись тільки її та не знижуючи якості мишок та клавіатур, компанія міцно закріпила за собою імідж надійного виробника. Щороку інженери компанії роблять невелике диво. У промисловості, де здавалося б, вже все винайдено і придумано, все ще з’являються моделі з цікавими особливостями. Як флагманська, з усілякими наворотами, варто відзначити модель Logitech MX Master 3. Вона має два скролла, набір додаткових кнопок і програмні фішки. Може, у неї і була надмірна функціональність, але ніхто не змушував нею користуватися. Модель вийшла дуже комфортною та надійною.
Але, зважаючи на все, необхідність у компактності не на шкоду функціональності, нікуди не поділася. Тому паралельно існує зменшена альтернатива, свого роду lite-версія флагманської лінійки – MX Anywhere. Сьогодні познайомимося із її третім поколінням.
Дизайн та ергономіка
Logitech MX Anywhere 3 – компактний багатофункціональний гризун. Форма мишки не зовсім класична. Верхня площина кнопок, спинка та основа – виготовлені з матового пластику. Він не дуже маркий. Бічні частини покриті рельєфним покриттям із силікону.
Мишка якраз більше розрахована на хват типу «кіготь», тому важливіше надійне утримання корпусу пальцями. Поздовжні лінії з боків покликані підвищити надійність хвата і позиціонування. Тримати мишку рукою плазом теж можна, але власникам великих долонь буде незручно. Задня частина корпусу відсутня, руку просто нема на що вперти крім як поверхня, на якій використовується мишка.
Основні кнопки досить великі, з тихим клацанням і натискаються з однаковим зусиллям, де б не лежав палець. Що в основі, майже перед долонею, що на краю. На лівій стороні є невеликі додаткові кнопки («вперед» та «назад» за замовчуванням), а зверху кнопка перемикання режимів (покрокової та свободою прокручування).
Заявлено, що корпус зроблений стійким до падінь і тертя, щоб мишку можна було без остраху перевозити в сумці без чохлів і коробочок. Колірні варіанти представлені графітовим, як у нас, а також світло-сірим та світло-рожевим.
Обладнання
Колесо Magspeed це окрема гордість компанії. Воно круте не тільки завдяки практично безшумній роботі, а й автоматичному розпізнаванню швидкості прокручування. Спочатку його обертання активує рядкову прокручування. Якщо потрібно швидко перейти в кінець веб-сторінки або документа, достатньо прокрутити швидко кілька разів, і воно автоматично активує вільне прокручування. Так побачити останню сторінку чи підвал сайту можна за лічені секунди.
В основі мишки є чотири тефлонові ніжки та дві кнопки. Повзунок активує живлення. Якщо мишку підключити до ноутбука, десктопу і, скажімо, планшета Bluetooth, то для перемикання між ними буде достатньо натискання другої кнопки. Можна використовувати і фірмовий передавач USB USB Unifying.
Додамо, що є ще оперативніший варіант роботи з декількома пристроями – функція Flow, що активується у фірмовій утиліті. Для її роботи софт необхідно поставити на всі необхідні пристрої. Потім, під час роботи, файл, який необхідно перенести з одного пристрою на інший, можна просто перетягувати через край екрану. Начебто підключено два монітори.
У комплекті також є кабель для заряджання вбудованого акумулятора з роз’ємами USB Type-A та Type-C. Симетричний роз’єм у самій мишці розташований у передній частині корпусу. Місткості вбудованого акумулятора вистачає на 70 днів роботи.
Софт та робота
У фірмовій програмі Logitech Options можна налаштувати показники сенсора Darkfield, спрацьовування колеса прокручування, вибрати дії при натисканні кнопок, навіть поміняти місцями призначення лівої та правої для основних.
Окремо відзначимо можливість програмування кнопок індивідуально для різних програм. За умовчанням утилітою розпізнаються програми з пакета Microsoft Office, браузери, месенджери на кшталт Zoom. Але вручну встановити дії на натискання можна для будь-якої з встановлених на комп’ютері програм.
У роботі мишка показала себе як завжди добре. Тут просто нічого додати, тому що пристрій виконано на найвищому рівні. Причому як з ергономіки, і функціонально. У неї тактильно приємний і зручний корпус, особливо при кігтьовому хваті. Чітко спрацьовує колесо прокручування. Мишка стане в нагоді як під час роботи поза домом або офісу, так і при «стаціонарному» використанні. Автономність настільки хороша, що заряджати її швидше за все доведеться тому, що забудеться, коли вона заряджалася востаннє. Не варто забувати і той момент, що і ціна у цієї компактної моделі доступніша, ніж у повнорозмірної MX Master 3. Це також може стати підмогою до вибору функціональної та якісної миші.
Характеристики Logitech MX Anywhere 3 |
|
Датчик: | лазерний, Darkfield |
Дозвіл: | 200-4000 DPI, крок 50 DPI |
Підключення: | 2,4 ГГц, Bluetooth LE або USB Type-C |
Акумулятор: | Li-pol 500 мА·год |
Габарити: | 34,4 x 65 x 100,5 мм |
Вага: | 99 г |
Постачальник: | Asbis Україна |
Ціна: | $105 |
Оцінка:
+ ергономіка та дизайн корпусу
+ додаткові можливості управління
+ програмування кнопок у ПЗ
+/-вузький вибір хватів корпусу
Ведуча hi-Tech TV
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Головні технологічні події 2024 року
Редакція сайту hi-tech.ua продовжує висвітлювати всі значні технологічні події 2024 року – від нових ігор та технологій до чергових смартфонів та електрокарів. Ми вже звикли, що аудиторію цікавлять різні теми – бачимо тут як інтерес до чергового бюджетного смартфону, так і бронемашин від США
Atari випустила свою портативну консоль Gamestation Go для ретро-ігор CES ігри консоль
Компанія Atari анонсувала портативну консоль Gamestation Go, розроблену спільно з MyArcade Retro та призначену для запуску класичних ретро-ігор.
Tesla Cybertruck випущений у левітуючій мініатюрній копії Tesla
Tesla випустила настільну модель Cybertruck з ефектом левітації, яка миттєво стала об’єктом бажання серед шанувальників бренду. Мініатюрний пікап виконано у масштабі 1:24