В Україні встановлять публічні точки доступу Wi-Fi з використанням Starlink
09.11.22
В Україні оголосили про плани створити публічні точки доступу Wi-Fi, які працюватимуть за відсутності електроенергії.
Про це розповів Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в інтерв’ю Forbes. Через те, що росія все частіше б’є по енергетичній інфраструктурі України, у багатьох регіонах країни пропадає світло. Унаслідок чого не працюють вежі стільникового зв’язку та інтернет-провайдери. Тому Мінцифри хоче забезпечити населення місцями для зв’язку за будь-якої ситуації.
Для роботи таких точок доступу будуть використовувати сонячні батареї Tesla Powerwall, а також частину станцій супутникового інтернету Starlink, які нам найближчим часом передасть Польща. Йдеться про партію в 1570 терміналів.
Перші тестові точки доступна Wi-Fi запустять у листопаді. Якщо все вдасться, проект масштабують по всій території України.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Топ новин 2025 року сайту hi-tech.ua
Традиційно щороку наша редакція підбиває підсумки. Найкращі пристрої за версією редакції ми показали нещодавно. Тепер настав час розповісти про топу новин сайту hi-tech.ua у 2025 році.
Samsung представила бюджетний смартфон Galaxy A07 5G з кадровою частотою 120 Гц та аккумулятором на 6000 мАг Samsung смартфон
Samsung анонсувала новий доступний 5G-пристрій Galaxy A07 5G. Модель стане одним із найдоступніших смартфонів компанії з підтримкою 5G у 2026 році.
Micron 3610 NVMe – перший споживчий PCIe 5.0 SSD накопичувач на базі пам’яті QLC Micron SSD
Micron 3610 NVMe – перший у галузі клієнтський SSD PCIe Gen5, побудований на QLC NAND. Новинка орієнтована на масові ноутбуки, ультратонкі пристрої та ПК.


