Український фонд стартапів, міністерства та USAID оголосили відбір українських стартапів на конференцію TechCrunch Disrupt 2023
09.08.23
Український фонд стартапів разом з Ukrainian bridge та Techosystem, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України, Генерального консульства в Сан-Франциско та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошують про початок відбору українських стартапів на участь в делегації на конференцію стартапів TechCrunch Disrupt 2023.
За результатами конкурсу, комісія у складі експертів з бізнесу, венчуру, IT екосистеми, а також представників Міністерства Цифрової трансформації України, Міністерства економіки України та Агентства США з міжнародного розвитку USAID, обере 10 стартапів для участі у цьогорічній делегації від України на TechCrunch Disrupt 2023.
Кого шукають
Головні вимоги до стартапів при відборі:
- початковий етап проєктів (Pre-Seed, Seed або Series A),
- наявність функціональних прототипів для демонстрації продуктів,
- англомовні засновники або представники команд.
Особлива увага – на позиціювання стартапів. Проєкти мають бути зареєстровані та здійснювати свою діяльність в Україні та підкреслювати своє українське походження у публічній комунікації: від соціальних медіа до профільних відкритих джерел, як Crunchbase, Pitchbook тощо, та ЗМІ.
Окрім цього, при відборі журі звертатиме увагу на перспективу залучення інвестицій, наявність перших користувачів, а також роль участі у конференції для кожного стартапу.
Яка програма цьогоріч
У програмі TechCrunch Disrupt 2023 вказані напрямки, за якими будуть розподілені учасники та спікери з індустрій, серед них – SaaS, ШІ-технології, кібербезпека, фінтек, хардвер, космічні технології тощо.
Українські стартапи, які ввійдуть до складу делегації, будуть представлені окремою “алеєю”, де кожен проєкт зможе презентувати свій стенд та взяти участь у презентації технологічної екосистеми України на сцені для відвідувачів події.
Також у програмі заплановані власні івенти – закриті зустрічі із венчурними інвесторами, урядовцями та українськими стартапами для обговорення подальшого розвитку технологічної екосистеми України.
Як взяти участь у відборі
Для того, щоб стартапам взяти участь у відборі, необхідно заповнити заявку, що буде розглянута комісією на відповідність умовам конкурсу. Якщо проєкт відповідає всім вимогам – його запрошують до участі у публічному пітчингу для презентації стартапу українським та іноземним експертам. За результатами пітчинг-сесій журі обере 10 компаній, які долучаться до української делегації на TechCrunch Disrupt 2023.
Дедлайн подачі заявок від стартапів – до 20 серпня 2023 року.
Публічний пітчинг відбудеться 23 серпня 2023 року.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A40m (CPH2669): початок
Смартфон Oppo A40m приємно вражає дизайном та набором деяких компонентів, які роблять із нього модель впевненого нижнього середнього класу. Розберемося в деталях
HMD OffGrid – кишеньковий модем для супутникового зв’язку HMD мобільний зв'язок
Компанія Human Mobile Devices (HMD) представила новий пристрій HMD OffGrid, який забезпечує супутниковий зв’язок для смартфонів у місцях, де відсутні мобільні мережі
Платформа Phison E28 для NVMe-накопичувачів PCIe 5.0 забезпечує швидкість до 14,5 ГБ/с CES SSD накопичувач
На виставці CES 2025 компанія Phison представила новий SSD-контролер PS5028-E28, який став найшвидшою платформою для NVMe-накопичувачів з інтерфейсом PCI Express 5.0 x4