Telegram обігнав Facebook Messenger і став другим за популярністю месенджером світі після WhatsApp
22.02.23
За п’ять останніх років Telegram таки зміг обійти Facebook Messenger. Тепер він посідає друге місце в списку найпопулярніших сервісів обміну миттєвими повідомленнями.
Частка Telegram становить 31%. Facebook Messenger контролює 21% ринку. Лідером все ще є WhatsApp. Його частка становить 44%. Ще приблизно 3% належать Signal.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд ноутбука Acer Nitro Lite 16 (NL16-71G): універсальний та симпатичний
Acer Nitro Lite 16 2025 модельного року отримала цікавий дизайн корпусу, геймерські акценти та перевірені компоненти. Розкажемо про його можливості детальніше
Panasonic передає виробництво телевізорів китайцям із Skyworth Panasonic бізнес Китай телевізор
Для покупців зміни будуть мінімальними: телевізори Panasonic залишаться у продажу, проте їх розробкою та випуском займатиметься Skyworth.
Бюджетний Apple iPhone 17e за $599 отримав чіп A19, удвічі більше пам’яті та MagSafe Apple iPhone смартфон
Apple офіційно анонсувала iPhone 17e – нове покоління найдоступнішої моделі в лінійці. Презентація стала частиною серії запусків, розпочатих цього тижня.


