Смартфон vivo X90s має OLED-дисплей на 120 Гц, чип Dimensity 9200+, камера на 50 Мпікс і до 12 ГБ ОЗП

vivo X90s

 

Компанія vivo представила смартфон vivo X90s. Він є  поліпшеною версією vivo X90. Смартфон отримав процесор Dimensity 9200+, замість Dimensity 9200, а також новий зелений колір корпусу.

 

Смартфон vivo X90s отримав 6.78-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 2800×1260p, підтримкою 10-бітних кольорів і частотою оновлення 120 Гц.

 

З коробки в пристрої встановлена оболонка OriginOS 3 на базі ОС Android 13.

 

Поставляється смартфон з потрійною основною камерою на 50  + 12  + 12 Мпікс та одинарною фронтальною на 32 мегапікселів.

 

vivo X90s

 

У новинці є захист від води IP64 та акумулятор на 4810 мАг з підтримкою 120-ватної зарядки.

 

Продажі vivo X90s стартують у Китаї 30 червня. Новинка коштуватиме від $552.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд смартфона Poco M8 Pro: можна дозволити більше Poco M8 Pro 5G

Poco M8 Pro 5G відразу впадає у вічі своїм розміром і прагненням виробника запропонувати більше, ніж зазвичай очікуєш від пристрою цієї цінової категорії. Він не зовсім черговий «середнячок»


НовостиNews
| 17.08
Китай заборонив електромобілі із прихованими дверними ручками    
tesla model 3

Китай запроваджує новий стандарт безпеки для автомобілів, що забороняє приховані дверні ручки. Стандарт набуде чинності 1 січня 2027 року

| 09.12
SpaceX купила xAI Ілон Маск став першою людиною у світі зі статком понад $850 млрд   
Илон Маск

Після злиття SpaceX оцінюється в $1 трлн, xAI — $250 млрд, а частка Маска в об’єднаній структурі становить 43%, що оцінюється в $542 млрд.