Смартфон Realme GT Neo 6 отримав AMOLED-дисплей 120 Гц, Snapdragon 8s Gen 3 та батарею 5500 мАг із зарядкою 120 Вт
15.05.24
Новий смартфон Realme GT Neo 6 оснащений 6.78-дюймовим дисплеєм з 8T LTPO AMOLED-матрицею та склом Gorilla Glass Victus 2. Екран має роздільну здатність FHD+, частоту оновлення від 1 до 120 Гц та пікову яскравість у 6000 нит для HDR контенту. У панель вбудований сканер відбитків пальців, а також отвір для передньої камери на 32 МП.
За продуктивність Realme GT Neo 6 відповідає флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3. Чіп працює в парі з 12 або 16 ГБ ОЗУ та накопичувачем до 1 ТБ. З коробки у пристрої встановлена операційна система Android 14 та оболонка Realme UI 5.
Основна камера у новинці подвійна: 50 Мпікс (Sony IMX882 з OIS) + 8 МП (Sony IMX355). Гаджет має захист від води IP65 та батарею на 5500 мАг. Новинка підтримує швидке заряджання на 120 Вт.
Продаж смартфону Realme GT Neo 6 розпочнеться вже сьогодні. Смартфон коштуватиме від $290.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Огляд килимка з бездротовою зарядкою Logitech G Powerplay 2



Logitech має чудові бездротові мишки, а ще є килимок з бездротовою зарядкою G Powerplay 2, який дозволить тримати їх зарядженими прямо під час використання.

Google представила ШІ Gemini 2.5 Pro з функціями глибокого мислення Google штучний інтелект
Google представила нову версію ІІ-моделі Gemini 2.5 Pro, яка отримала розширені можливості аналізу інформації та роботи з контекстом.
Maxar розробила систему навігації Raptor для безпілотників, яка працює без GPS дрон
Компанія Maxar Intelligence розробила систему Raptor, яка дозволяє безпілотним апаратам визначати своє розташування без GPS