Підсумки конференції BIT&BIS-2024
20.02.24Зимовий BIT&BIS-2024, щорічна конференція з інформаційних технологій, відбувся 15 лютого в МКЦМ (Жовтневому Палаці) у форматі офлайн та онлайн. Захід зібрав ІТ-спільноту з Києва та інших регіонів України.
На конференції виступили провідні фахівці з хмарних технологій, кібербезпеки та штучного інтелекту з провідних компаній ІКТ ринку України та світу. Доповіді відбулися від таких експертів як Влада Гавриленко з Amazon Web Services (AWS), Сергій Поляков з UCloud, Інгус Хомка з Tet, Владислав Шевченко з Canon CEE Gmb, Іван Кубрик з DC Link Group, Володимир Шило з АСБІС-Україна, Денис Ахмадєєв з Techsvit, Антон Ткаченко з Logitech, Нікіта Веселков з ESET в Україні, Іван Пєтухов з IT компаній «Адамант», Микита Книш з HACKCONTROL.ORG, Корній Корнієнко з 1+1 media та Олександр Вернигора з Intecracy Deals.
Відвідувачі дізналися про останні хмарні технології, розслідування кібератак, документообіг, нові законодавчі ініціативи в сфері кібербезпеки, роботу з даними в компаніях та передові досягнення світових вендорів, таких як Intel, Canon, Logitech, Eset, Zyxel і AWS.
Крім прослуховування цікавих виступів, учасники змогли відвідати виставку останніх досягнень ІКТ ринку та поспілкуватись з представниками таких компаній як: Logitech, АСБІС-Україна, Intel, Ucloud, ВОЛЗ, ESET, Canon, DC Link, Zyxel,Softprom, AWS,Гігатранс, Гігаклауд.
- З фотозвітом можна ознайомитись за посиланням
- Відео-запис 1 частина
- Відео-запис 2 частина
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Akash System використовує алмази для охолодження процесорів у дата-центрах, космічній та військовій техніці процесор розробка
Akash System уклала меморандум із Міністерством торгівлі США, розраховуючи на $18,2 мільйона прямого фінансування та $50 мільйонів податкових пільг. Додатково стартап вже залучив 18 мільйонів доларів від венчурних інвесторів.
Bugatti W16 Mistral розігнався до 453,91 км/год і став найшвидшим родстером у світі автомобіль
Хоча Bugatti не розкрила, чи вносилися зміни до силової установки, автомобіль використав той же 8.0-літровий W16 двигун з чотирма турбінами та потужністю 1600 к.с.