Німецький Rheinmetall та «Укроборонпром» утворили спільне підприємство

Rheinmetall

 

Німецький оборонний концерн Rheinmetall та «Українська оборонна промисловість» утворили спільне підприємство.

 

Спільне підприємство здійснюватиме обслуговування та ремонт техніки, поставленої нашими партнерами Україні.

 

Раніше гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер розповідав, що компанія сподівається відкрити в Україні завод з виробництва бойових танків вартістю €200 млн, який зможе виробляти до 400 танків на рік. Тут фахівці за ліцензією могли б будувати та ремонтувати БТР Fuchs.

 

Також концерн планував збільшити річне виробництво артилерійських снарядів зі 100 тис. до 600 тис. одиниць, і значна частина додаткової продукції буде призначена для постачання в Україну. В теорії компанія зможе забезпечити 60% артилерійських боєприпасів, яких потребує Україна.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд ноутбука Acer Nitro Lite 16 (NL16-71G): універсальний та симпатичний Acer Nitro Lite 16 (NL16-71G)

Acer Nitro Lite 16 2025 модельного року отримала цікавий дизайн корпусу, геймерські акценти та перевірені компоненти. Розкажемо про його можливості детальніше


НовостиNews
| 11.01
ШІ Google Gemini з нуля відтворив робочий код Windows 11   
Windows 11 laptops

Одним із демонстраційних кейсів ІІ Google Gemini стала WebOS-копія Windows 11, повністю згенерована моделлю у браузері. В інтерфейсі — іконки програм, меню «Пуск» та базова логіка роботи вікон

| 07.08
Ринок смартфонів у 2025 році: Honor вперше у п’ятірці  
Honor Win и Win RT

За підсумками 2025 року постачання смартфонів у Європі знизилися на 1% і склали 134,2 млн. пристроїв. Такі дані наводить аналітична компанія Omdia.