Гра Starfield стала найуспішнішим стартом в історії Bethesda. В неї вже зіграли 10 млн користувачів

Starfield

 

Компанія Bethesda поділилася статистикою космічної рольової гри Starfield.

 

В неї вже зіграло 10 мільйонів людей. 8 вересня компанія повідомляла про 6 мільйонів гравців.

 

Starfield стала найуспішнішим стартом в історії Bethesda. Повний реліз гри відбувся 6 вересня, але покупці Premium Edition могли грати з 1 вересня.

 

Starfield доступна на платформах Xbox Series, PC та у передплатному сервісі Game Pass.

 

Проект отримав неоднозначні відгуки. На Metacriric у Starfield високий рейтинг від ігрових видань у 84 бали, але низький рейтинг 66 балів від гравців.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Кращі Bluetooth колонки. Добірка моделей у різних цінових сегментах Sony SRS-XP500

Колонка давно перестала бути просто аксесуаром для смартфона. Вона стала інструментом для створення атмосфери — від камерної зустрічі до масштабної вечірки


НовиниNews
| 18.49
Toyota GR GT та GR GT3 отримають двигуни V8 та більше 640 к.с.  
Toyota GR GT

Toyota GR GT отримав новий 4-літровий бітурбо V8 із системою мастила із сухим картером, що поєднується з восьмиступінчастою автоматичною коробкою

| 16.16
Захищений смартфон Doogee V Max LR оснащений акумулятором 20 500 мАг  
Doogee V Max LR

Смартфон Doogee V Max LR оснащений 6,58-дюймовим IPS-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц. Встановлено процесор MediaTek Dimensity 7300