Замітки про смартфон Fly IQ 4410 Phoenix
24.10.14Компанія Fly достатньо давно представлена на нашому ринку, мабуть кожен пам’ятає ці відверто бюджетні телефони з дивним зовнішнім виглядом. Але ці часи пройшли і компанія значно розширила свій асортимент (телефони, смартфони та планшети) та завоювала прихильність у вітчизняного споживача. Слід відмітити, що Fly сам не розробляє моделі телефонів, а просто шукає вдалі рішення на інших ринках і домовляється про випуск даної моделі під власним логотипом. Це досить стандартна світова практика, тому один той самий телефон – можна зустріти в кількох країнах з різними назвами. Не є виключенням і Fly IQ 4410 Phoenix, що на китайському ринку більше відомий, як ELIFE E3T.
Зовнішній вигляд
Зовнішній вигляд смартфона запозичено у корейців, якщо бути точним то у Samsung S3, з деякими незначними відмінностями. Пристрій має прямокутну форму зі заокругленими торцями. Лицева панель прикрита склом без олеофобного покриття, тому легко брудниця відбитками – варто відразу знайти якісну плівку. На лицевій панелі – датчик освітлення/наближення та камера. Задня частина – глянець під шліфований метал. Тут розташована основна камера зі спалахом, мультимедійний динамік. Ґаджет вийшов досить компактним та тоненьким — 135.8 x 68.4 x 7.95 мм. Завдяки чому, смартфон добре лежить в середньо-статистичній долоні та легко оперується. Органи управління (права грань — кнопка живлення і гойдалка регулювання гучності) добре відшуковуються великим пальцем при хваті правою рукою. До недоліків конструкції, можна віднести – незначне поскрипування у правій нижній частині при стисненні. Крім того, мультимедійний динамік досить посередній, а через своє розташування, сильно заглушується – в кармані чи на плоских поверхнях…та і вібро слабеньке.
Дисплей/Камера
Fly IQ 4410 Phoenix обладнаний 4,7 дюймовим сенсорним IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1280 x 720 точок. Він характеризується природньою передачею кольорів, максимальними кутами огляду. На сонці дисплей сильно вицвітає, але все ж можна розгледіти інформацію. Регулювання яскравості можна підлаштовувати в ручну чи застосувати автоматику, щоправда остання не завжди підбирає коректне значення. Сенсорна підкладка справляється з 5-ма одночасними дотиками.
В смартфоні присутні два доволі шустрих модулі цифрових камер – 1,3 та 8 Мп. Обидві мають автофокус. Основна доповнена спалахом. Крім того вона вміє знімати відео з роздільною здатністю 1980х1080 при 30/с, що характеризується непоганою деталізацією. За нормальних умов – отримані фотографії мають приємну передачу кольорів та досить хорошу деталізацію, при падінні освітлення, зростає вірогідність отримання змазаного кадру чи появи шумів. Для повсякденного застосування вистачає цілком і повністю.
Апаратна платформа/ОС/автономність
У основі Fly IQ 4410 Phoenix система-на-чіпі MT6589 тайванської компанії MediaTek: 4 ядра по 1,2 ГГц в тандемі з графікою PowerVR SGX544MP. Оперативної пам’яті тут 1 Гб. Продуктивності вистачить для відтворення FULL HD відео та відносно вимогливих ігор. Так, Dead Trigger 2 працює без жодних запинок чи гальмувань, а от Real Racing 3 – може підглючувати, особливо при скупченні авто, тому варто пошукати більш старий кеш і все налагодиться. Простіші ігри йдуть без проблем. Вбудованого простору 4 Гб, що розділено на 1,7 і 1 Гб, тому відразу варто подумати про карту-пам’яті формату MicroSD.
Комунікації стандартні – дві SIM-карти (міні та мікро) і один модуль ( підтримка 2G та 3G), Bluetooth 4.0, Wi-Fi (802.11 b/g/n та функції Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot), модуль GPS. Все працює на нормальному рівні, хоча холодний старт GPS – може доходити і до 2 хв.
ОС майже стокова Android 4.1.2, але дещо захламиджена непотрібним софтом, деякий видаляється лише при отриманні прав супер-користувача. Для початку їх можна просто вимкнути, щоб вони не використовували системні ресурси. І доведеться відразу інсталювати різні плеєри та офісні пакети, бо штатні нікудишні чи взагалі відсутні.
Через гонитву за тонкістю – смартфон отримав акб лише 1800 мА·год. Якщо використовувати додатки, що вбивають фонові процеси, то навіть при достатньому навантаженні (дзвінки 30хв, 1-2 години вимогливих ігор, серфінг в інтернеті 1 годину, 40хв музики) то можна сміливо дожити до вечора з 30-40% заряду. При помірному навантажені – легко два дні.
Висновки
Fly IQ 4410 Phoenix – симпатичний смартфон, що має компактні розміри та непогане виконання. Завдяки чималому і якісному дисплею, працювати з ним одне задоволення. Продуктивності платформи має вистачити для більшості користувацьких завдань. Крім того, смартфон комплектується досить якісною гарнітурною вакуумного типу, що оцінять меломани. До відносних недоліків можна відсутність олеофобного покриття, глянцевий пластик, недуже ємний акумулятор. Але все це з лихвою згладжується досить приємною ціною!
Фанат сайта
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!
Лучшие устройства 2024 года: выбор редакции hi-tech.ua
Познакомимся с топ устройств года Среди них флагманские дорогие модели и бюджетные девайсы. Лучшие смартфоны, наушники и ноутбуки 2024 года по версии редакции hi-tech.ua.
Игровой смартфон Honor GT оснащен Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 с охлаждающим радиатором Honor Qualcomm игры смартфон
Компания Honor представила игровой смартфон Honor GT с флагманским процессором Snapdragon 8 Gen 3 и усовершенствованной системой охлаждения с испарительной камерой площадью 5514 мм².
27-дюймовый 4К-монитор BenQ EW2790U оснащен встроенными динамиками и датчиком яркости BenQ монитор
Тайваньская компания BenQ представила новый монитор EW2790U на европейском рынке. Устройство оснащено 27-дюймовым дисплеем с разрешением 4K UHD и поддерживает 95% цветового пространства P3 для точной цветопередачи