Кишеньковий робот AIBI з ChatGPT може стати сучасною реінкарнацією тамагочі
07.01.24
Компанія LivingAI презентувала кишенькового робота AIBI, якого можна порівняти із сучасним аналогом тамагочі. Цей маленький робот з лапками призначений для носіння в кишені і вимагає догляду та годування, аналогічно до добре відомої японської іграшки з кінця 90-х років.
Проте, AIBI виходить за межі концепту цифрової тваринки. Він оснащений можливостями персонального помічника: відповідає на питання, повідомляє про погоду, встановлює будильник і утримує діалог.
За допомогою вбудованої камери та мікрофонів робот вміє розпізнавати обличчя та предмети, а також реагує на голосові команди. Іноді це супроводжується анімацією на невеликому дисплеї. При зустрічі кількох AIBI вони можуть встановити зв’язок і обмінюватися інформацією між собою.
Робот вже доступний для попередніх замовлень за ціною $249.
Від олдфагів. Що таке тамагочі?
З’явилися тамагочі в 1996 році. Ідея розробки належала компанії Bandai — третьому за величиною іграшковому компанії-гіганту.
Спочатку це була гра для портативної консолі Game Boy від Nintendo. Картридж був обладнаний EEPROM-пам’яттю, малопотужним процесором, динаміком і годинником. Фактично віртуальний вихованець жив сам по собі в цей час усередині картриджа.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд мишки Ugreen M751: офісна класика
Компанія Ugreen випустила нову мишку для офісних завдань. Цікаво, що її дизайн відразу надсилає нас до однієї з класичних моделей вищого цінового діапазону. Помітно вищого. Подивимося, чи вдасться заощадити, не надто втративши зручність роботи.
У WhatsApp на iOS з’явиться перемикання між обліковими записами WhatsApp месенджер оновлення
Користувачам WhatsApp пропонуються два варіанти: налаштувати додатковий обліковий запис як основний або прив’язати його через QR-код як “супутниковий”.
Samsung анонсувала гарнітуру розширеної реальності Project Moohan Samsung
Project Moohan підтримує як повне занурення у віртуальну реальність, так і змішаний режим, в якому додаткова інформація накладається на зображення реального світу.