Огляд ігрової гарнітури Logitech G435: універсальний хром
18.02.22
Компанія Logitech восени минулого року представила нову модель бездротової гарнітури для ігор, кардинально змінивши концепцію дизайну у ній. Навушники мають форми, що перегукуються з попередніми поколіннями пристроїв серії G, проте отримали низку особливостей. Докладніше про G435 розповімо в цьому огляді.
Дизайн
Logitech G435 – це ігрова гарнітура на базі повнорозмірних навушників. Вона здається мінімалістичною у плані дизайну, можливо, навіть надто утилітарною. Однак це оманливе уявлення.
Так, кількість деталей вирішили звести до мінімуму. Тому чашки динаміків насправді безпосередньо приєднані до оголовья. Зазвичай є ще один-два сполучні елементи. Продовження оголов’я плавно переходить у напрямні із зовнішнього боку навушників. Кабель-спіралька, що з’єднує начинку та половини навушників, має достатню еластичність, щоб розтягуватися при максимально обраному положенні.
Корпус навушників виконаний із пластику, звичайного за фактурою, стійкого до легких подряпин і не надто слизьким. Якщо помацати оголов’я, відчувається каркас простої конструкції з двох паралельних пластикових дуг та пари поперечок між ними. На практиці цього достатньо, щоб тримати форму і пережити легке скручування.
Оголів’я вкрите тканиною тієї ж фактури як і амбушюри, тільки на відміну від них немає перфорації. Мінімалізм дістався і всередину чашок – жодних тканинних чи поролонових прошарків. Бачимо пластикові грати і блискучі через неї начинки.
Головною перевагою цих навушників перед багатьма іншими моделями є тканинні амбушюри. Не варто маркетологам компаній розповідати про більшу надійність шкірозамінника. У жаркий час, шкірозамінні покриття – це справжнє пекло для користувачів, які не можуть увімкнути кондиціонер через побоювання застудитися. Або, якщо його банально немає. Тому крім рушника на такому ж шкірозамінному кріслі, поруч із мишкою лежить ганчірочка для протирання вух та голови навколо них.
Щодо надійності. У нашій редакції на чотирьох із п’яти повнорозмірних навушників амбушури потріскалися або облізли за 2 роки. Вони «жили» у редакції, не використовувалися на вулиці, не лежали на сонці три дні. П’ятими навушниками, у яких амбушюри залишилися приблизно в тому ж стані, що і після покупки, були Koss UR20. Облазити вони почали після п’яти років використання будинку, на вулиці, в залі, як аудіо-монітори на університетській дискотеці та інших активностях.
Що дала вся ця економія та радикальна раціоналізація? Logitech G435 вийшла дуже легкою. На голові вона відчувається ледь-ледь. Ми проводили по три-чотири і більше годин за іграми та переглядом фільмів, не відчувши втоми зовсім.
У розповіді про цю модель не можна не згадати можливі забарвлення. Усього їх три, і вони кардинально різняться за стилем та ступенем екстравагантності. Очевидно, з ними постаралися зіграти на контрасті, для таких різних аудиторій і стилів гардеробу. Хоча можна сказати що електро, панк, кіберпанк, більшою мірою, переважають у всіх трьох.
До речі, 22% деталей цієї гарнітури виконані із переробленого пластику. В упаковці є папір з вторинної сировини, закрутки кабелю з паперу. Загалом навушники не лише симпатичні, а й «корисні» планеті.
Обладнання та робота
Для керування на торець лівого навушника винесено чотири кнопки. Верхня відповідає за включення та вимкнення. Середні дві – здвоєні, вони регулюють гучність, а нижня включає та відключає мікрофон.
Їхнє компонування цілком логічне. Харчування лише злегка віддалено від інших, щоб натискати його випадково «менше». Гарнітура при невикористанні після десяти хвилин автоматично вимикається. Так що кнопку живлення варто віддалити ще більше, щоб уникнути помилкових натискань. Тактильно підвищити чи знизити гучність буде просто, кнопка майже на самому кутку. А активація мікрофона не підвернеться під палець, тому що встановлена «за кутом» від попередніх. Біля неї, посередині торця, виведено порт USB Type-C для заряджання.
Підключити ігрову гарнітуру можна до ПК, смартфону або інших пристроїв без дротів. Робиться це або за допомогою фірмової технології LIGHTSPEED, або Bluetooth. Тільки з підключеним кабелем гарнітура працювати не буде, потрібно щоб разом з ним було вставлено передавач або встановлено пару Bluetooth. Ресивер LIGHTSPEED можна використовувати з комп’ютерами Windows, MacOS або консолями PlayStation 4 і 5.
Кілька слів про управління кнопками, воно тут не зовсім інтуїтивне. Для перемикання між варіантами сполучення по LIGHTSPEED та Bluetooth на 3 секунди потрібно затиснути кнопку активації мікрофона. Щоб активувати пару через Bluetooth , потрібно одночасно натиснути кнопку живлення та мікрофона. Можна зробити так, щоб свій голос було чути в навушниках – для цього двічі потрібно натиснути кнопку мікрофона. Є й інші команди, які ви знайдете на .
У навушниках встановлені 40 мм динаміки. Аудіо-частина сертифікована для використання із сервісом Discord. Також йдеться про сумісність із рядом найчастіше згадуваних технологій на кшталт Dolby Atmos. Звук реально сподобався. Він збалансований, надмірно не «передатимуть» у низькі, хоча постріли, унц-унц саундтреків та інші спецефекти звучать соковитіше за покладений для плоского еквалайзера. Але це ігрова гарнітура, а не для суто для музики, тому її налаштування зроблено оптимально.
Оскільки це гарнітура, вона оснащена двома мікрофонами. Один відповідає за розпізнавання навколишнього шуму та його відсіювання, а другий за передачу голосу користувача. Таке поєднання ми вже зустрічали у профільних аудіопристроях для call-центрів. Обидва мікрофони розташовані на лівій половині. Розмовний – у нарості на торці корпусу, а розпізнає шуми, у бічній частині чашки.
Заявлений рівень автономності становить 18 годин. Тобто майже два дні використання як гарнітура для онлайн-дзвінків на роботі, кілька годин в іграх вдома і по годині-дві на музику по дорозі.
Враження
Гарнітура Logitech G435 дивує своїм мінімалістичним дизайном, забарвленням, якщо ви раптом вибрали не чорне, а потім і оснащення. У такому утилітарному корпусі, на перший погляд, реалізували непоганий звук. Він звичайно не є дуже глибоким із добре представленою сценою і ось цим усім. Але від великої кількості басів динаміки не замикає і середні не перетворюються на кашу. Для повсякденного прослуховування музики, онлайн-спілкування і звичайно ж ігор цей пристрій підійде відмінно. Навушники дуже ергономічні, функціональні та мають непогану автономність. А на довершення – не лякають ціною.
Характеристики Logitech G435 |
|
Діаметр динаміка: | 40 мм |
Імпеданс: | 45 Ом |
Частотний діапазон: | 20 – 20 000 Гц |
Чутливість навушників: | 83,1 дБ |
Частотний діапазон мікрофона: | 100 Гц – 8 кГц |
Підключення: | Bluetooth, LIGHTSPEED |
Інтерфейс: | USB Type-C |
Пульт керування: | ні |
Мікрофон шумоподавлення: | так |
Габарити: | 163×170×71 мм |
Вага: | 165 г |
Постачальник: | Предст-во Logitech в Україні |
Ціна: | $50 |
Оцінка:
+ Ергономіка
+ дизайн
+ ціна
+ звучання
+/-незахищені зсередини динаміки
Редактор
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A40m (CPH2669): початок
Смартфон Oppo A40m приємно вражає дизайном та набором деяких компонентів, які роблять із нього модель впевненого нижнього середнього класу. Розберемося в деталях
HMD OffGrid – кишеньковий модем для супутникового зв’язку HMD мобільний зв'язок
Компанія Human Mobile Devices (HMD) представила новий пристрій HMD OffGrid, який забезпечує супутниковий зв’язок для смартфонів у місцях, де відсутні мобільні мережі
Платформа Phison E28 для NVMe-накопичувачів PCIe 5.0 забезпечує швидкість до 14,5 ГБ/с CES SSD накопичувач
На виставці CES 2025 компанія Phison представила новий SSD-контролер PS5028-E28, який став найшвидшою платформою для NVMe-накопичувачів з інтерфейсом PCI Express 5.0 x4