Windows 11 отримає новий значок на панелі завдань

Windows 11

 

У тестовій версії операційної системи з’явилися невеликі, але помітні нововведення. Одне з них – оновлена ​​панель завдань, яка тепер включає кнопку для швидкого виклику панелі емодзі. Це позбавляє необхідності запам’ятовувати комбінацію клавіш Win + ., тому що потрібний значок тепер знаходиться прямо під рукою. Додавання спрямоване на те, щоб спростити доступ до емодзі та зробити цю функцію більш помітною для користувачів, які раніше могли її просто не помічати.

 

Іншою зміною стало усунення акцентування іконок стандартних програм Windows, таких як Ножиці та Калькулятор. Тепер при створенні ярликів цих програм на робочому столі значки виглядають інакше – вони стали чіткішими і краще сприймаються візуально. Однак, якщо ярлик вже був розміщений раніше, потрібно створити його заново, щоб зміни набули чинності.

 

Ті, хто не планує користуватися новою кнопкою емодзі, можуть вимкнути її в налаштуваннях панелі завдань. При цьому виклик панелі за допомогою гарячих клавіш залишиться доступним. Крім зазначених оновлень, складання включає й інші покращення — як візуальні, так і функціональні. Повний перелік змін доступний у блозі програми Windows Insider.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Топ новин 2025 року сайту hi-tech.ua Top news 2025

Традиційно щороку наша редакція підбиває підсумки. Найкращі пристрої за версією редакції ми показали нещодавно. Тепер настав час розповісти про топу новин сайту hi-tech.ua у 2025 році.


НовостиNews
| 10.31
Електричний кросовер Kia EV2 має запас ходу до 448 км  
Kia EV2

Kia EV2 пропонується із двома варіантами тягових акумуляторів. Базова версія отримала акумулятор ємністю 42,2 кВтг, що забезпечує запас ходу до 317 кілометрів за циклом WLTP

| 07.33
Автомобілем 2026 року в Європі став Mercedes-Benz CLA   
Mercedes-Benz CLA 2025

Автомобіль Mercedes-Benz CLA став володарем титулу “Автомобіль року 2026”. Переможця оголосили під час гала-вечора, що відбувся у рамках Міжнародного автосалону у Брюсселі.