У США вже тестують підрозділи озброєних роботів-собак у ССО
15.05.24
Командування спеціальних операцій морських сил США (MARSOC) впроваджує озброєні роботизовані гвинтівки, так званих роботів-собак, оснащених чотирилапими безпілотними наземними засобами Vision 60 (Q-UGV). Ці системи, розроблені фірмою Ghost Robotics із Філадельфії, вже тривалий час перебували на випробувальному полі Міністерства оборони США.
Тести Q-UGV, що проводилися протягом декількох років, з використанням штучного інтелекту та аналізу даних спрямовані на виявлення потенційних загроз. Тепер MARSOC має намір розширити функціональність робота, надавши можливість виконувати наступальні операції. Роботи-собаки можуть використовуватися для широкого спектру завдань, включаючи роботу в тунелях та забезпечення безпеки периметра.
Vision 60, відомий своєю невеликою вагою і компактними розмірами, має відмінну мобільність і довговічність. Дрони оснащені штучним інтелектом, що дозволяє їм пристосовуватися до різних умов та завдань.
За останні роки тестування Vision 60 Міністерством оборони США виявило переваги в управлінні та надійності роботи. Однак були відзначені деякі технічні проблеми, такі як труднощі з утриманням дрона у вертикальному положенні на слизьких поверхнях та необхідність оптимізації режимів роботи для різних умов.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
![Articles](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/arrow.png)
Огляд смартфона Poco X7 Pro: потенціал
![views](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/icons/eyeglasses.png)
![comments](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/icons/speach.png)
![Poco X7 Pro](https://hi-tech.ua/wp-content/uploads/2025/02/poco-x7-pro-24-300x225.jpg)
Купити смартфон Poco X7 Pro стало можливим нещодавно. Як з’ясувалося, це досить цікавий апарат бренду з хорошим процесором, достатнім об’ємом пам’яті, захистом корпусу та оптичною стабілізацією камери. Але є й нюанси. Подивимося, як вони впливають на досвід використання
![News](https://hi-tech.ua/wp-content/themes/softpress/img/arrow.png)
Huawei представила автомобільний Head-Up Display із доповненою реальністю Huawei автомобіль
Китайська корпорація Huawei поділилася відомостями про нову версію проекційного дисплея з елементами доповненої реальності – XHUD-AR.
Manli GeForce RTX 5080 представила відеокарту з голосовим керуванням Nvidia відеокарта
Модель Manli отримала назву GeForce RTX 5080 Gallardo (Racing) та оснащена спеціальними лопатями, що автоматично розкриваються при підвищенні температури.