Самим заробити ніяк: США виплатить Intel грант на $7,9 млрд
28.11.24
Адміністрація Джо Байдена уклала угоду з Intel на виділення гранту у розмірі $7,9 мільярда у рамках закону CHIPS для побудови виробничих потужностей напівпровідників у США. Це найбільший грант у рамках цієї програми, спрямованої на скорочення залежності країни від іноземних виробників мікросхем.
До кінця 2024 року Intel отримає перший транш у розмірі не менше $1 мільярда, який буде спрямований на три проекти: в Арізоні, Орегоні та Нью-Мексико. Водночас, фабрика в Огайо, запуск якої перенесено на кінець десятиліття, поки що не може претендувати на державну підтримку, незважаючи на вже виділені $2 мільярди від штату.
Спочатку Intel мала отримати $8,5 мільярда, але через невиконання певних цілей і внутрішніх фінансових труднощів грант скоротили до $7,9 мільярда. Додатково компанія отримає $3 млрд. для виробництва чіпів для оборонного сектора.
Міністр торгівлі Джина Раймондо наголосила, що ці інвестиції вперше за тривалий час повертають виробництво мікросхем американської розробки на територію США. Закон CHIPS, ухвалений у 2022 році, передбачає виділення $39 мільярдів на гранти, $75 мільярдів на позички та гарантії, а також 25% податкових пільг для стимулювання розвитку напівпровідникової промисловості в країні.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 – доступні флагманські технології



У Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 однаково гарні дисплеї, великі акумулятори, є підтримка оновлень софту протягом 6 років. Розкажемо докладніше, чим ще вони цікаві.

Електромотоцикл Verge TS Pro встановив рекорд запасу ходу електротранспорт
Фінський стартап Verge встановив новий світовий рекорд щодо дальності ходу електричного мотоцикла на одному заряді
Google визнана судом США винною у монополізмі на ринку онлайн-реклами Google пошук суд
Позов був ініційований Міністерством юстиції США та коаліцією окремих штатів та стосувався роботи рекламної екосистеми Google