Програма Резерв+ автоматично закриває сесії користувачів
12.07.24
У Міноборони України пояснили, що додаток Резерв+ автоматично закриває сесії користувачів за задумом розробників. Це не помилка. “Якщо користувач не заходить в “Резерв+” протягом тижня, програма автоматично розлогінює його з міркувань безпеки”.
Додаток для уточнення даних військовозобов’язаних Резерв+ запустили в травні і вже нібито 2 477 178 осіб уточнили свої дані через нього. При цьому в перші дні воно не справлялося з навантаженням, але, схоже, жодних оновлень для стабільності не планується, оскільки подібних напливів у Міноборони надалі «не прогнозують».
З 18 червня у Резерв+ додали електронний військово-обліковий документ і можливість виправляти деякі дані онлайн, а нещодавно в додатку почав відображатися актуальний статус бронювання.
Ще в Міністерстві розповіли хтось розробив Резерв+. Це громадська організація «Офіс ефективного регулювання» BRDO, яка має досвід у створенні Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, Реєстру товарів подвійного призначення тощо, та кілька загадкових «субпідрядників», яких не називають із міркувань безпеки.
Наступна функція програми – автоматичне відстрочення. За словами Чорногоренка, першими її випробувати зможуть, найімовірніше, студенти та батьки трьох дітей. Однак тимчасові рамки запуску поки що не називають.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Akash System використовує алмази для охолодження процесорів у дата-центрах, космічній та військовій техніці процесор розробка
Akash System уклала меморандум із Міністерством торгівлі США, розраховуючи на $18,2 мільйона прямого фінансування та $50 мільйонів податкових пільг. Додатково стартап вже залучив 18 мільйонів доларів від венчурних інвесторів.
Bugatti W16 Mistral розігнався до 453,91 км/год і став найшвидшим родстером у світі автомобіль
Хоча Bugatti не розкрила, чи вносилися зміни до силової установки, автомобіль використав той же 8.0-літровий W16 двигун з чотирма турбінами та потужністю 1600 к.с.