Китайський чіп для імплантації в мозок Neucyber конкуруватиме з Neuralink Ілона Маска
05.05.24
Китайська компанія Beijing Xinzhida Neurotechnology представила новий мозковий інтерфейс під назвою Neucyber, що дозволяє з’єднувати людський мозок із комп’ютером. За інформацією агентства Reuters, цей проект отримав підтримку від Комуністичної партії Китаю та вже демонстрував свої можливості на прикладі управління роботизованою рукою мавпи.
Neucyber, на відміну від американського Neuralink, застосовує більш ощадливий підхід, що потенційно робить його більш прийнятним для використання людиною.
На даний момент Neucyber пройшов випробування тільки на тваринах, і плани тестування на людях ще не оголошені. Це відкриває нові перспективи для подальших досліджень та розробок у галузі створення безпечних мозкових інтерфейсів.
Продукт був представлений на щорічному технічному форумі в Пекіні, Zhongguancun, де технологію мозкового комп’ютерного інтерфейсу (BCI) було виділено як значне нововведення.
这篇文章是使用植入芯片的大脑发出的命令编写并传输到我们的编辑部的。
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Asus Zenbook S 16 (UM5606): нова хвиля
Новий ноутбук Asus Zenbook S 16 виконаний у корпусі з незвичайного металу, побудований на базі свіжої платформи AMD, адаптованої для ІІ, та має відмінну автономність. Розкажемо про цей преміальний ноутбук детальніше
Akash System використовує алмази для охолодження процесорів у дата-центрах, космічній та військовій техніці процесор розробка
Akash System уклала меморандум із Міністерством торгівлі США, розраховуючи на $18,2 мільйона прямого фінансування та $50 мільйонів податкових пільг. Додатково стартап вже залучив 18 мільйонів доларів від венчурних інвесторів.
Bugatti W16 Mistral розігнався до 453,91 км/год і став найшвидшим родстером у світі автомобіль
Хоча Bugatti не розкрила, чи вносилися зміни до силової установки, автомобіль використав той же 8.0-літровий W16 двигун з чотирма турбінами та потужністю 1600 к.с.