Meta анонсувала нові розумні окуляри доповненої реальності, але коли вони почнуть продаватися не ясно
08.04.24
Meta готує ґрунт для чергової новинки доповненої реальності, оголосивши про розробку нових AR-окулярів. Вони мають стати чимось середнім між легкістю використання розумних окулярів Ray-Ban Meta та глибоким зануренням, яке пропонують пристрої віртуальної реальності, наприклад, Oculus Quest 3.
З новими окулярами AR від Meta, користувачі зможуть не лише насолоджуватися звичними функціями, а й взаємодіяти з фізичним та цифровим світами, розширюючи межі свого повсякденного досвіду. Загалом, даних та конкретики фактично немає. Поки що точні дати випуску цих очок тримаються в секреті, але передбачається, що ми побачимо їх до 2025 року, можливо, на майбутній конференції Meta Connect.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Топ новин 2025 року сайту hi-tech.ua
Традиційно щороку наша редакція підбиває підсумки. Найкращі пристрої за версією редакції ми показали нещодавно. Тепер настав час розповісти про топу новин сайту hi-tech.ua у 2025 році.
Роздачі ігор в Epic Games Store піднімають їх продаж у Steam бізнес ігри
Безкоштовна роздача інді-шутера Blood West у Epic Games Store призвела до різкого зростання його продажів у Steam. У день старту акції продажу на платформі Valve зросли приблизно на 200%
Київстар обійшов Vodafone та lifecell за швидкістю мобільного інтернету lifecell Vodafone Київстар телеком
Незалежна платформа тестування та аналізу продуктивності інтернет-з’єднань nPerf визначила оператора з найшвидшим мобільним інтернетом в Україні за підсумками 2025 року


