У Польщі делегація УДЦР надала колегам пропозиції з можливого перепланування мереж цифрового наземного телевізійного мовлення
01.07.16
Днями у м. Варшава, Республіка Польща, завершило роботу 10-е засідання Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (NЕDDІF), організатором якого був Офіс електронних комунікацій Республіки Польща.
Україна була представлена на засіданні у статусі спостерігача фахівцями Українського державного центру радіочастот.
Під час форуму українські фахівці провели консультації з делегаціями країн – учасниць 10-го зібрання NЕDDІF щодо підходів й пропозицій з можливого перепланування мереж цифрового наземного телевізійного мовлення, внесення змін до частотного Плану GE06 без подальшого використання смуг радіочастот І та ІІ цифрових дивідендів.
Також ознайомилися з інформацією щодо політики країн північно-східного європейського регіону стосовно використання смуг радіочастот 694–790 МГц і 790–862 МГц, спільними підходами до використання смуг радіочастот 470–694 МГц, 694–790 МГц, 790–862 МГц в регіоні, до якого належать країни – члени NЕDDІF.
Крім того, фахівці УДЦР з колегами з Польщі, Словаччини та Угорщини в цілому узгодили представлені варіанти перепланування частотних виділень і майбутнього використання ЦНТВМ в смузі радіочастот 470–694 МГц.
Завершити консультації з перепланування частотних виділень ЦНТВМ в смузі радіочастот 470–694 МГц планується на наступному засіданні NЕDDІF, яке має відбутися у грудні поточного року.
Північно-Східний форум з питань впровадження цифрового дивіденду (NEDDIF) був створений у 2011 році адміністраціями зв’язку Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словацької Республіки. У 2015 році до NEDDIF приєдналися адміністрації зв’язку Австрії і Румунії, а представники адміністрацій зв’язку України, Болгарії, Білорусі, Молдови, Росії, Данії, та Швеції беруть у них участь у статусі спостерігачів.
На сьогодні основною метою NEDDIF визначено розгляд спільного підходу до використання смуг частот 470–694 МГц, 694–790 МГц, 790–862 МГц.
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!

Samsung Galaxy A36 и Galaxy A56 — доступные флагманские технологии



У Samsung Galaxy A36 и Galaxy A56 одинаково хорошие дисплеи, емкие аккумуляторы, есть поддержка обновлений софта в течение 6 лет. Расскажем подробнее чем еще они интересны

Google Photos добавит функцию Ultra HDR даже для старых фото Google обновление приложения фото
Google начала постепенно внедрять новую функцию в приложении Google Photos, которая позволяет преобразовывать стандартные фотографии в формат Ultra HDR
Смартфон Vivo X200 Ultra получил Zeiss-оптику в камерах и 3,7-кратный оптический зум Vivo камера смартфон
Vivo анонсировала новый флагман X200 Ultra, который призван составить конкуренцию устройствам высокого класса, особенно в области мобильной фотографии и видеозаписи